PŚ Titisee-Neustadt

i

Autor: Twitter ZRZUT EKRANU PŚ Titisee-Neustadt

Kompromitacja Niemców

Kibice skoków narciarskich wściekli! Istny blamaż Niemców, tego nie dało się oglądać

2022-12-10 12:50

To była kompletna katastrofa. Kibice skoków narciarskich z niedowierzaniem oglądali pierwszą serię sobotniego konkursu miksta. Mieszana drużynówka była realizowana w tragiczny sposób. Fani często nie oglądali końcówki skoków zawodników, bo... operator ich zwyczajnie gubił!

To był blamaż niemieckiej telewizji! Kibice skoków narciarskich wściekli się podczas pierwszej serii konkursu miksta w ramach Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Realizacja konkursu była katastrofalna. Pierwsze cztery grupy skoczków oglądało się tragicznie. Fani grzmieli w mediach społecznościowych, wściekając się na pracę kamery. Często zawodnicy lądowali na zeskoku, ale... widzieli to tylko komentatorzy i kibice na trybunach w Titisee-Neustadt.

PŚ Titisee-Neustadt. Relacja z konkursu miksta

PŚ Titisee-Neustadt: Kibice skoków wściekli na pracę kamery

Zawodnicy lądowali na przeróżnych odległościach. Kompromitacją było jednak gubienie skoczków ze ścisłej czołówki, którzy frunęli naprawdę daleko. Z całej sytuacji żartowali komentatorzy Eurosportu.- Nooo i troszkę nam realizator zgubił Norweżkę... Chyba nastawiał się na skok w pobliżu 115 metra, a tu go Norweżka zaskoczyła - śmiał się jeden z komentatorów Eurosportu.

Gorzkie komentarze padały także z ust, a właściwie klawiatur internautów. - Natomiast kozacki na pewno nie jest realizator telewizji który gubi skoczków. Jeszcze rozumiem by zgubić skoczkinie która nie jest liderką PŚ (choć i tak to jest nie poważne) ale gubić lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Panów? DRAMAT - napisał jeden z kibiców. - Realizator chyba na imprezie wczoraj był - śmiała się fanka skoków na Twitterze.

Sonda
Czy to będzie dobry sezon dla Dawida Kubackiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze