Kibice z Polski mają DOSYĆ i chcą zobaczyć skoki w Zakopanem! Tak UPRZYKRZĄ im życie?

2021-01-13 17:30 mso
Wielka Krokiew, Zakopane
Autor: Cyfrasport Wielka Krokiew w Zakopanem

Pandemia koronawirusa, mimo wielu prób bagatelizowania problemu, wciąż się nie skończyła! Niestety, nie wszyscy chcą to zrozumieć, a inni mają dość obostrzeń i próbują wrócić do "normalnego życia". Kibice z kraju zjadą się do Zakopanego, gdzie z pewnością na żywo obejrzenie Pucharu Świata będzie niemożliwe. Mimo to, wielu "grzybiarzy" zapowiada przyjazd do stolicy polskich Tatr. Jest jednak plan, jak uprzykrzyć życie fanom sportu.

Ostatnie dni dzielą nas od początku zimowego szaleństwa w polskiej stolicy Tatr, Zakopanem! Od piątku do niedzieli najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować na Wielkiej Krokwi. Niestety, zabraknie fantastycznej, Biało-czerwonej publiczności. Wszystko to oczywiście ze względu na koronawirusowe obostrzenia. Niestety, nie wszyscy planują się stosować do apeli o pozostanie w domach!

Nachalni kibice nie dawali spokoju Włodzimierzowi Szaranowiczowi! W pewnym momencie nie wytrzymał [WIDEO]

Ewa Bilan-Stoch padła ofiarą okropnego hejtu. Z jakiego powodu? Sprawdź w galerii poniżej!

W wielu komentarzach w mediach społecznościowych kibice zapowiadali, że tak czy owak zamierzają się pojawić pod skocznią. - Rodacy wszyscy pod skocznię żyjmy bo zabraniają nam oddychać - napisała jedna z fanek. - Wszyscy na skoki i dość tej chorej pandemii bo tylko my ją mamy a szlachta się bawi - czytamy w innym komentarzu. To na pewno może budzić niepokój u premiera Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, którzy wciąż apelują o ograniczanie kontaktów.

- Policja będzie pilnowała porządku przed skocznią. Burmistrz Zakopanego wprowadził zmianę organizacji ruchu w okolicach obiektu. Będzie można ustawić na wszelki wypadek płoty, żeby w sposób bezpieczny umożliwić przejazd drużynom na obiekt - wyjaśnia Wojciech Gumny, dyrektor konkursu w Zakopanem na łamach portalu SportoweFakty.wp.pl.

Kubacki i Murańka wreszcie ZOBACZYLI dzieci. To zdjęcie mówi WSZYSTKO

W stolicy polskich skoków odbędą się dwa konkursy: w sobotę drużynowy, a w niedzielę indywidualny. W piątek rozegrane zostaną kwalifikacje do niedzielnej rywalizacji.

Najnowsze