KIEDY następne skoki narciarskie? Kiedy kolejne zawody PŚ w skokach. DATA konkursów PŚ w skokach narciarskich

2020-11-22 19:10 kkn
Markus Eisenbichler
Autor: Cyfra Sport Markus Eisenbichler

KIEDY następne skoki narciarskie? Kiedy kolejne zawody PŚ w skokach. DATA konkursów PŚ w skokach narciarskich. Czas biegnie nieubłaganie i skoczkowie już w poniedziałek zaczną przygotowania do kolejnego etapu Pucharu Świata. Po zawodach w Polsce przyjdzie czas na podróż na północ. Dwa kolejne konkursy indywidualne zaplanowane są bowiem w Kuusamo. Kiedy odbędą się zawody w Kuusamo? DATA konkursów PŚ w skokach narciarskich.

Na ten moment czekali wszyscy kibice skoków narciarskich. Ze względu na pandemię koronawirusa ubiegły sezon Pucharu Świata musiał zostać skrócony. Teraz można obawiać się, że niektóre zawody zostaną odwołane z przyczyn, o których doskonale wiemy. Na szczęście konkursy w Wiśle przebiegły w zasadzie bez zakłóceń i mogliśmy emocjonować się świetną rywalizacją. Tradycyjnie już najpierw oglądaliśmy zawody drużynowe, a dzień później skoczkowie rywalizowali już indywidualnie.

PŚ Wisła: Stoch BRUTALNIE podsumował swój FATALNY występ. "Trener powinien mnie TRZASNĄĆ"

Szef FAME MMA o SKANDALU w walce NAJMAN-DON KASJO

Polacy mogą mieć nieco mieszane uczucie po przedostatnim weekendzie listopadowym. Bo konkurs drużynowy był w wykonaniu biało-czerwonych bardzo dobry. Gospodarze zajęli trzecie miejsce tuż za reprezentacją Austrii i Niemiec. W niedzielę natomiast najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem był Piotr Żyła, który zająć 6. miejsce. Zawiódł przede wszystkim Kamil Stoch, który był dopiero 27.

Horngacher patrzył na to z PRZERAŻENIEM! Jego zawodnik UPADŁ po szalenie długim skoku

Szansa na rehabilitację będzie już za niespełna tydzień. Puchar Świata nabiera bowiem rozpędu i teraz w zasadzie co tydzień będziemy oglądać zmagania skoczków narciarskich. Ci przeniosą się teraz do Finlandii. Po konkursach w Wiśle przyjdzie czas na rywalizację w kapryśnym pogodowo Kussamo. Zawody zaplanowano na 28 i 29 listopada.

Najnowsze