Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na weselu! Gorąca stylizacja aktorki, skoczek nie mógł opanować uśmiechu

2022-05-15 8:31
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła postanowili pokazać się razem, jako goście weselni. Aktorka znana z występów w telewizji TVN, jak i reprezentant Polski w skokach narciarskich pokazali zdjęcia, na których bawili się razem na biesiadzie. Stylizacja artystki była na tyle gorąca, że sam sportowiec nie mógł opanować uśmiechu. Mamy zdjęcia!

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Aktorka, która od dłuższego już czasu związana jest z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, wraz z nim pojawiła się na weselu, prezentując się w tak gorącej stylizacji, która wywołała wielki uśmiech na twarzy Piotra Żyły. Zdjęcia jednej z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu i sportu dostały się do internetu!

Takiego Andrzeja Gołoty jeszcze nie widzieliście! Żona zdradziła wielki sekret boksera, tego nie wiedzieli nawet najwięksi fani

Marcelina Ziętek wybierała się na wesele. Miała problem ze znalezieniem sukienki

O tym, że Marcelina Ziętek będzie wybierać się na wesele, wiedzieliśmy już od pewnego czasu. Aktorka, na swoich mediach społecznościowych zamieściła nawet apel do fanów, aby Ci pomogli jej w znalezieniu stylizacji, która pasowałaby do uroczystości.

 - Jeśli macie jakieś super sukienki, czy jakieś sklepy gdzie znajdę fajne sukienki, to podeślijcie mi, bo potrzebuje na dwa wesela dwie jakieś super sukienki, w których będę mogła przetańczyć całe wesele, bo jestem z tych co akurat tak bawią się na weselu. Więc ślijcie mi śmiało, bo jestem akurat na etapie szukania - powiedziała Marcelina Ziętek na swoim Instastories.

Ostatecznie strój udało się znaleźć, a Piotr Żyła był nim na tyle oczarowany, że nie mógł ukryć uśmiechu. 

Dojdzie do wielkiego rewanżu między Błachowiczem a Teixeirą? Brazylijczyk powiedział o swoich planach, musi spełnić jeden warunek

Aby zobaczyć, w jakich warunkach mieszka Marcelina Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na weselu. Skoczek nie mógł ukryć uśmiechu

Wydawać się może, że zarówno aktorka, jak i skoczek narciarski spędzili przy sobie naprawdę udane chwile, które artystka udokumentowała na mediach społecznościowych. Nie da się przejść obojętnie obok bardzo widocznego uśmiechu Piotra Żyły, który sam zdawał się być niezwykle oczarowany urodą wybranki serca.

- Bawimy się - podpisała zdjęcie z Piotrem Żyłą Marcelina Ziętek.

Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze