Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Interesujące nagranie

Marcelina Ziętek pokazała się niemal w samym ręczniku! Zdecydowała się na tajemniczy zabieg

2023-01-19 10:33

Marcelina Ziętek znalazła się w sferze zainteresowań kibiców skoków narciarskich jak tylko pojawiły się plotki, że aktorka może być w związku z Piotrem Żyłą. Po pewnym czasie para przestała się kryć i potwierdziła swój związek. Marcelina Ziętek kontakt z fanami trzyma m.in. dzięki mediom społecznościowym. Teraz postanowiła podzielić się nagraniem z tajemniczo brzmiącego zabiegu.

Marcelina Ziętek znana była do tej pory przede wszystkim ze swoich występów w telewizji, gdzie pracuje jako aktorka w serialach produkcji TVN. Teraz jej poczynania śledzi także część fanów skoków narciarskich, zwłaszcza ci, którzy darzą sympatią Piotra Żyłę, bowiem to właśnie ze sporo starszym od siebie skoczkiem Marcelina Ziętek postanowiła układać sobie życie. Partnerka „Wiewióra” na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się różnymi zdjęciami i filmami z życia codziennego. Tym razem pokazała, jak wygląda jeden z zabiegów, dzięki któremu dba o swoją urodę.

Marcelina Ziętek zasłonięta ręcznikami poddaje się zabiegom

Marcelina Ziętek publikuje dużo zdjęć, ale też i filmów w relacjach. Często są to krótkie nagrania pokazujące nawet tak prozaiczne rzeczy, jak spacer z pieskiem. Tym razem pokazała jednak nieco więcej. Na nagraniu widać, jak Marcelina Ziętek leży w bieliźnie, okryta dwoma ręcznikami. Podpis nagrania wskazuje, że poddaje się zabiegowi Focus RF.

Dla wielu, zwłaszcza panów, nazwa ta będzie absolutnie tajemnicza. Po krótkich poszukiwaniach można jednak dowiedzieć się, że to zabieg liftingujący i ujędrniający skórę. Marcelina Ziętek postanowiła więc zadbać, aby jej skóra na brzuchu (a przynajmniej tyle widać na zdjęciu) była odpowiednio jędrna. Okazuje się, że zabieg taki może kosztować od 100 do nawet 250 złotych!

Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / marceepan Marcelina Ziętek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany