Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

czekała na niego niespodzianka

Piotr Żyła wrócił do domu po skokach w Zakopanem i zastał to... Ukochana polskiego skoczka stanęła na wysokości zadania

2023-01-17 11:41

Niedzielny konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem nie zakończył się po myśli Piotra Żyły, który zakończył swój udział w zawodach już po pierwszej serii, zajmując 39. miejsce. Tuż po nim jednak, polski skoczek mógł świętować swoje 36. urodziny i jak się okazuje, ukochana Żyły Marcelina Ziętek postanowiła spędzić z nim ten wyjątkowy dzień w wyjątkowy sposób.

Kalendarz skoczków narciarskich w czasie trwania sezonu Pucharu Świata potrafi być naprawdę bezlitosny, o czym przekonał się niedawno chociażby Dawid Kubacki, wyjeżdżając na Turniej Czterech Skoczni jednocześnie oczekując narodzin swojej drugiej córeczki Mai. Na szczęście dla Piotra Żyły, jeden z jego najważniejszych dni w roku, czyli urodziny skoczka wypadły 16 stycznia w poniedziałek, a więc tuż po konkursach w Zakopanem. Jeden z liderów reprezentacji Polski wrócił więc do swojego domu, by spędzić urodziny w towarzystwie swojej ukochanej, Marceliny Ziętek. I nie mógł narzekać na brak atrakcji. 

Tak Piotr Żyła spędził swoje 36. urodziny. Ukochana polskiego skoczka o wszystko zadbała

Partnerka Piotra Żyły postanowiła osłodzić mu nieudane niedzielne zawody w stolicy polskich Tatr, które reprezentant Polski skończył na 39. miejscu i nie uzyskał promocji do serii finałowej. Na Instagramie Marceliny Ziętek pojawiła się seria zdjęć, na których widać atrakcje, na jakie mógł liczyć Piotr Żyła w tym specjalnym dniu. Oprócz pysznego obiadu czekał również tort i prezent. 

Piotr Żyła wrócił do domu po skokach w Zakopanem i zastał to... Ukochana polskiego skoczka stanęła na wysokości zadania

- Wszystkiego najlepszego kochanie to był super dzień życzę Ci samych cudownych dni - napisała w relacji Marcelina Ziętek, publikując zdjęcie uśmiechniętego od ucha do ucha Piotra Żyły, trzymającego na rękach dwa psiaki. Po minie polskiego skoczka łatwo wywnioskować, że z pewnością również był zadowolony z przebiegu dnia i tego, jak spędził swoje 36. urodziny. 

Zobaczcie, jak mieszka Piotr Żyła, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Piotr Żyła spędził urodziny z Marceliną Ziętek

i

Autor: Instagram/ marceepan screen Piotr Żyła spędził urodziny z Marceliną Ziętek
Najnowsze