Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym

Marcelina Ziętek została zmuszona do ucieczki! Musiała szukać schronienia w domu, wszystko opowiedziała

2022-06-30 20:14

Marcelina Ziętek przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że relacjonuje w mediach społecznościowych sporą część swojego życia, opowiadając fanom to, co przydarzyło jej się w ciągu dnia. Nie inaczej było tym razem, kiedy to życiowa partnerka Piotra Żyły zwierzyła się internautom, że musiała uciekać do domu, gdzie musiała szukać schronienia. Co stało się Marcelinie Ziętek?

Fani Marceliny Ziętek doskonale wiedzą, że aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu "19+" oraz partnerka życiowa Piotra Żyły jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, publikując kolejne informacje ze swojego życia prywatnego oraz pokazując nieco odważniejsze zdjęcia w stroju kąpielowym. Tym razem Marcelina Ziętek postanowiła opowiedzieć internautom, jak spędza dzień oraz zdradzić, że musi szybko uciekać do domu.

NIE PRZEGAP: Anna Lewandowska paradowała w Hiszpanii bez stanika! Internautom odjęło mowę na ten widok

Marcelina Ziętek musiała uciekać do domu. Wszystko opowiedziała swoim fanom

Podczas czerwcowej fali upałów wiele osób nie wychodzi ze swojego domu, jeśli nie musi lub ogranicza do minimum czas, który trzeba spędzić na zewnątrz. Nie inaczej jest w przypadku Marceliny Ziętek, która musiała jednak wyjść z domu i tak szybko, jak to tylko możliwe wracała do swojego mieszkania, gdzie czekała już na nią klimatyzacja i o wiele mniejsza temperatura niż na zewnątrz. 

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Zobaczcie, jak mieszka Marcelina Ziętek klikając w galerię zdjęć poniżej!

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu

Marcelina Ziętek musiała szukać schronienia. Szybko uciekała do domu

Partnerka Piotra Żyły musiała opuścić swoje mieszkanie, aby załatwić pilne sprawy, jednak wracała do domu tak szybko jak to możliwe. - Miałam sprawy do załatwienia na mieście, ale już uciekam do klimy, do domu schować się gdzieś przed tymi upałami - wyznała Marcelina Ziętek swoim fanom podczas relacji na Instagramie opowiadając, jak mija jej kolejny poranek.

Wojciech Szczęsny nie mógł już tego dłużej ukrywać. Dopiero po latach prawda o tym meczu wyszła na jaw, do wszystkiego się przyznał

Czy poznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców? Rozwiąż nasz quiz, by się o tym przekonać! 

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze