Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny nie mógł już tego dłużej ukrywać. Dopiero po latach prawda o tym meczu wyszła na jaw, do wszystkiego się przyznał

2022-06-30 15:54

Wojciech Szczęsny w czasie swojej kariery miał okazję reprezentować barwy wielu klubów, dla których rozegrał łącznie prawie 500 meczów. Dopiero po latach okazało się jednak, że nie zawsze bramkarz reprezentacji Polski był w pełni dysponowany, o czym zdecydował się otwarcie powiedzieć. Jeszcze w czasie, kiedy Polak występował w Arsenalu, zdarzyło mu się zagrać mecz... na kacu.

Rozmowa Wojciecha Szczęsnego z dziennikarzami "Kanału Sportowego", która pojawiła się w "Kwartalniku Sportowym" odbiła się szerokim echem m.in. ze względu na fakt, że bramkarz reprezentacji Polski ujawnił w niej wiele rzeczy ze swojego życia prywatnego. Jedną z najważniejszych informacji było ujawnienie, jak dokładnie wyglądają relację Wojtka z jego ojcem Maciejem, a w zasadzie ich brak. To jednak nie koniec, bo golkiper przy okazji ujawnił, że w przeszłości zdarzyło mu się zagrać mecz... na kacu.

NIE PRZEGAP: Anna Lewandowska paradowała w Hiszpanii bez stanika! Internautom odjęło mowę na ten widok

Wojciech Szczęsny grał na kacu. Do wszystkiego się przyznał dopiero po latach. Bramkarz ujawnił szczegóły

Jak się okazuje, zdarzenie to miało miejsce jeszcze w czasach, kiedy Wojciech Szczęsny reprezentował barwy londyńskiego Arsenalu. Do seniorskiej drużyny "Kanonierów" bramkarz trafił w w 2008 roku, a Emirates Stadium na dobre opuścił w 2017 roku. Nie wiemy więc dokładnie, kiedy Wojtek Szczęsny zagrał mecz na kacu, jednak teraz golkiper zdecydował się o tym opowiedzieć i przy okazji zdradzić, jakie towarzyszyły mu wtedy emocje. 

Kamil Grosicki dostał piekielnie niewygodne pytanie od fanów. Internauci już nie wytrzymali, musieli znać odpowiedź

Zobaczcie, jaki majątek zgromadził Wojciech Szczęsny, klikając w galerię zdjęć poniżej

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

Szczęsny dopiero po latach przyznał się do gry na kacu. O wszystkim opowiedział

Golkiper reprezentacji Polski nie ukrywał, że bardziej od jego stanu zniesmaczył go fakt, że był w stanie wyjść na boisko i grać pomimo męczącego go kaca. - Zagrałem jeden mecz w życiu na kacu, na szczęście towarzyski. W sumie zaprezentowałem się z fajnej strony, ale miałem poczucie samoobrzydzenia związanego z tym, w jakim jestem stanie. To był turniej Emirates Cup, za czasów występów w Arsenalu - wyznał Wojciech Szczęsny w wywiadzie dla "Kwartalnika Sportowego" ujawniając, że przyszło mu grać mecz w niewłaściwym stanie.

CZYTAJ TAKŻE: Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Czy rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy? Sprawdź się w naszym quizie:

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze