Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Kamil Grosicki dostał piekielnie niewygodne pytanie od fanów. Internauci już nie wytrzymali, musieli znać odpowiedź

2022-06-29 11:16

W ostatnich dniach pojawiły się sensacyjne wieści w sprawie przyszłości Kamila Grosickiego, który zdaniem Mateusz Borka mógłby niebawem opuścić szeregi Pogoni Szczecin, po zalewie jednym sezonie w barwach "Portowców". Te informacje oczywiście zasmuciły fanów ekipy ze Szczecina, którzy postanowili uzyskać odpowiedź prosto od samego zainteresowanego.

Okres wakacyjny zawsze przepełniony jest wieloma plotkami transferowymi, które jednych fanów cieszą, a innych smucą. W tym wypadku zdecydowanie w grę wchodzi to drugie, bowiem jak wynika z informacji ujawnionych przez Mateusza Borka w "Kanale Sportowym", Kamil Grosicki może już niebawem opuścić Pogoń Szczecin i przenieść się za ocean. To oczywiście wywołało poruszenie wśród kibiców "Portowców", którzy postanowili uzyskać informacje w tej sprawie na własną rękę.

NIE PRZEGAP: Anna Lewandowska paradowała w Hiszpanii bez stanika! Internautom odjęło mowę na ten widok

Internauci musieli zapytać o to Kamila Grosickiego. Padło bardzo niewygodne pytanie

Jak już doskonale przekonywaliśmy się o tym w przeszłości, świetnym narzędziem do tego są media społecznościowe i kibice ze Szczecina postanowili wykorzystać właśnie je. Kamil Grosicki opublikował na swoim Instagramie niepozorne zdjęcie, na którym trenuje w koszulce Pogoni. Tyle wystarczyło, aby internauci upatrzyli swoją szansę na "atak" i postanowili zapytać samego piłkarza, jak się sprawy mają.

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien zostać w Pogoni Szczecin?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

Kamil Grosicki otrzymał niewygodne pytanie od swoich fanów. Musieli zapytać u źródła

Czy to prawda co mówił Mateusz Borek? O tym że rozmawiasz z klubami o transferze za ocean? - zapytał wprost jeden z fanów pod zdjęciem Grosickiego. - A co z rewelacjami wielkiego M.Borka ? Przygotowanie do sezonu czy na walizkach by podbić MLS - dodał kolejny z internautów próbując dowiedzieć się czegoś więcej od piłkarza. Do tej pory reprezentant Polski nie zabrał jednak głosu w tej sprawie i nie odpowiedział swoim fanom. 

Do sieci trafiło gorące zdjęcie Roberta Lewandowskiego! Prawdziwy Adonis, kapitan reprezentacji Polski ma się czym chwalić

Najnowsze