Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Sensacyjne wieści w sprawie Kamila Grosickiego! Reprezentant Polski może opuścić Pogoń, Mateusz Borek wszystko ujawnił

2022-06-27 22:14

Kiedy Kamil Grosicki przed rokiem dołączył do Pogoni Szczecin udowodnił, że wciąż może grać na wysokim poziomie, stając się jedną z największych gwiazd "Portowców" w ostatnim sezonie PKO Ekstraklasy. Jak się okazuje, już niebawem reprezentant Polski może opuścić ojczyznę, bowiem toczą się rozmowy na temat na jego przyszłości. Rąbka tajemnicy uchylić Mateusz Borek.

Pomimo 34 lat na karku, Kamil Grosicki wciąż jest głodny gry na najwyższym poziomie, będąc jedną z największych gwiazd Pogoni Szczecin. Reprezentant Polski dołączył do "Portowców" latem ubiegłego roku, wywołując ogromną euforię wśród fanów ekipy ze Szczecina. Jak się okazuje, już niebawem Grosicki po raz drugi w karierze może opuścić szeregi "Portowców". Informacje w tej sprawie posiada Mateusz Borek, który nie ukrywał, że reprezentant Polski nie tylko nie ma zamiaru kończyć kariery, ale ma oferty z zagranicznych klubów. 

NIE PRZEGAP: Anna Lewandowska paradowała w Hiszpanii bez stanika! Internautom odjęło mowę na ten widok

Kamil Grosicki jedną nogą w nowym klubie? Mateusz Borek uchylił rąbka tajemnicy w sprawie przyszłości gwiazdora Pogoni

Dziennikarz i komentator sportowy wyznał, reprezentant Polski już niebawem może opuścić szeregi "Portowców". - Z tego co się orientuję, Grosicki dostał takie przyobiecanie, że gdyby dzisiaj pojawiła się dobra dla niego oferta, to niewykluczone, że jeszcze w tym okienku opuści Pogoń. Toczą się rozmowy za oceanem - wyznał Mateusz Borek w programie "Moc Futbolu" na antenie "Kanału Sportowego" ujawniając, że Kamil Grosicki niebawem może zmienić barwy klubowe. 

Ważny dzień w życiu syna Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV! Siłacz pokazał zdjęcie z partnerką oraz dzieckiem i się zaczęło

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien zostać w Pogoni Szczecin?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

Sensacyjne wieści w sprawie Grosickiego. Borek wszystko ujawnił, toczą się rozmowy o przyszłości reprezentanta Polski

W ubiegłym sezonie 2021/22 Kamil Grosicki zagrał w 27. meczach Pogoni we wszystkich rozgrywkach, w czasie których strzelił 9 bramek i zanotował 7 asyst. Łącznie w całej karierze zagrał 50 meczów w koszulce "Portowców", strzelając 11 bramek i notując 11 asyst.  Reprezentant Polski pomimo 34 lat na karku wciąż wyceniany jest na portal Transfermarkt.de na 800 tysięcy złotych. 

Do sieci trafiło gorące zdjęcie Roberta Lewandowskiego! Prawdziwy Adonis, kapitan reprezentacji Polski ma się czym chwalić

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze