Marta Kubacka zobaczyła, co wyczynia jej pies w domu. Nie wytrzymała i pokazała łzy na wideo

2022-05-20 16:41
Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Autor: Instagram / _marta_ku_ Dawid Kubacki, Marta Kubacka

Marta Kubacka po raz kolejny została rozbawiona przez jednego z domowników. Żona znanego skoczka Dawida Kubackiego wyraźnie dała temu upust na Instagramie, dzieląc się z fanami zabawnym nagraniem, na którym aż wylały się łzy śmiechu. Wybranka serca sportowca po raz kolejny pokazała małe domowe sekrety, co spodobało się internautom. Bohaterem został już w zasadzie tradycyjnie sporych rozmiarów pies.

Marta Kubacka i Dawid Kubacki od lat budują wspaniałą, wspólną przyszłość. Para doczekała się już dziecka i życie skoczka narciarskiego oraz jego wybranki serca z pewnością po narodzinach pociechy bardzo się zmieniło. Jedno jednak pozostaje stałe. Chodzi o zachowanie dużych rozmiarów psa, którym opiekują się Kubaccy. Berni, bo tak ma na imię czworonóg, wiele razy pojawiał się już na Instagramie Marty Kubackiej. Kobieta chętnie dzieli się ważnymi chwilami z życia futrzaka, jak choćby urodziny. W zasadzie każda udokumentowana przygoda milusińskiego wywołuje wśród fanów pozytywne emocje. Tym razem zachowanie psa bardzo rozbawiło samą autorkę. Na Instagramie dała temu dowód, a przy zdjęciu pojawiły się nawet łzy wywołane śmiechem!

Słynny skoczek przekazał radosne nowiny. Za kilka miesięcy oszaleje z radości! Fani w skowronkach

Marta Kubacka pokazała ogromnego psa

Choć na pierwszy rzut oka Berni może i powinien budzić respekt, to z dostępnych w sieci zdjęć wynika, że sporych rozmiarów czworonóg jest niezwykle łagodny. Pies chętnie bawi się z państwem Kubackim i stara się jak może, by w domu panowała wspaniała atmosfera. Tym razem zachowanie pupila okazało się rozbrajające.

Marta Kubacka na InstaStory opublikowała fotkę psa leżącego na kanapie. W dość leniwy dzień Berni postanowił w powolnym tempie bawić się zabawką. Pluszak wylądował w jego pysku, a Marta Kubacka całym widokiem była na tyle rozbawiona, że wpis opatrzyła śmiejącą się do łez emotikoną.

Dodatkowo żona skoczka narciarskiego "ubrała" pupila w czapeczkę z daszkiem i śmigłem, co tylko dodało uroku czworonogowi. Można się spodziewać, że takie prywatne zdjęcia są dla wszystkich fanów Dawida Kubackiego świetną niespodzianką. Dzięki nim mogą bowiem dowiedzieć się więcej o życiu prywatnym swojego idola.

Karolina Małysz zaskoczyła fanów. Odsłoniła piękne nogi, a my zbieramy zęby z podłogi. Co za zdjęcie!

Marta Kubacka śmiała się z psa
Autor: Instagram Marta Kubacka śmiała się z psa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze