Mąż Justyny Kowalczyk nie będzie zachwycony, gdy to zobaczy! Odważne wyznanie fana, tych słów już nie cofnie

2021-09-23 16:48
Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli
Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Tekieli

Podczas swojej sportowej kariery Justyna Kowalczyk zyskała wielu oddanych fanów, którzy nie tylko kibicowali jej podczas jej kolejnych występów, ale śledzą jej losy także kilka lat po zakończeniu przez nią kariery. Wielokrotna mistrzyni olimpijska często udziela się w mediach społecznościowych, dostając wiele wiadomości od internautów. Jedna z nich mogła przyciągnąć szczególną uwagę... męża Justyny Kowalczyk. Fan mistrzyni zdecydował się na odważne wyznanie.

Przed długie lata biegi narciarskie w Polsce miały twarz Justyny Kowalczyk, która nie tylko wygrywała zawody za zawodami i przywiozła z igrzysk olimpijskich wiele medali, ale również dlatego, że urodzona w Limanowej biegaczka dawała kibicom wiele powodów do radości i dumy. Przez całą swoją karierę, Justyna Kowalczyk zgromadziła liczne grono fanów, które śledzi jej losy także po zakończeniu sportowej kariery. Internauci tłumnie gratulowali "Królowej Nart" ślubu z Kacprem Tekielim, a niedawno także narodzin dziecka. Wielokrotna mistrzyni olimpijska, po zakończeniu sportowej kariery, jest jedną z najbardziej aktywnych sportsmenek w Polsce i chętnie zamieszcza w sieci kolejne posty i zdjęcia, które dotyczą jej życia prywatnego. Nie inaczej było tym razem, gdy biegaczka narciarska pochwaliła się, na pierwszy rzut oka, niewinny zdjęciem. Niedługo później pojawił się pod nim pewien komentarz.

Tak naprawdę wyglądają relacje Karoliny Małysz z ojcem. Te słowa o Adamie Małyszu nie pozostawiają złudzeń

Internauci niejednokrotnie udowadniali już, jakim szacunkiem i sympatią darzą Justynę Kowalczyk. Tym razem jednak jeden z internautów zdecydował się na odważne wyznanie w kierunku "Królowej Nart". Wpis mężczyzny mógł przyciągnąć szczególną uwagę przede wszystkim męża Justyny Kowalczyk, Kacpra Tekieliego, który z pewnością nie będzie zachwyconą treścią komentarza, gdy go zobaczy. 

Szczere wyznanie córki Apoloniusza Tajnera o ojcu. Jeszcze nigdy nie mówiła tak głośno o ich prawdziwych stosunkach

Poznajcie bliżej męża Justyny Kowalczyk, Kacpra zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

- Jesteś jak wino, wyglądasz coraz lepiej im starsza jesteś, przepiękna kobieta. Moja ulubiona narciarka - napisał mężczyzna pod zdjęciem Justyny Kowalczyk-Tekieli, dodając emotikony serca i kciuków podniesionych z górę. Internauta nie musiał długo czekać na odpowiedź. "Królowa nart" serdecznie podziękowała mu za jego komentarz pod zdjęciem. 

Spełnił się czarny scenariusz Izy Małysz! Pozostał smutek i żal. To koniec wielkiej przygody

Justyna Kowalczyk komplementowana przez fana
Autor: Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli screen Justyna Kowalczyk komplementowana przez fana

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze