Szczere wyznanie córki Apoloniusza Tajnera o ojcu. Jeszcze nigdy nie mówiła tak głośno o ich prawdziwych stosunkach

2021-09-22 22:00
Dominika Tajner i Apoloniusz Tajner
Autor: Instagram Dominika Tajner i Apoloniusz Tajner

Apoloniusz Tajner na początku XXI wieku był noszony w kraju na rękach. To właśnie on doprowadził do pierwszych wielkich sukcesów w skokach narciarskich Adama Małysza. Do dziś wspaniałe skoki "Orła z Wisły" wspominane są przez fanów, którzy nie zapomnieli także o Tajnerze. Tym razem prawdziwą gratkę dla fanów przedstawiła córka legendarnego już szkoleniowca. Dominika Tajner zdradziła, jakie stosunki łączą ją z ojcem.

Apoloniusz Tajner i Adam Małysz stanowili zgrany duet. Obu bardzo zależało na sukcesach i niemal wszystko poświęcili na zgrupowaniach, by na nie zapracować. Ostatecznie swój cel osiągnęli i "Orzeł z Wisły" wdrapał się na szczyt w świecie skoków narciarskich. Dziś pracują w Polskim Związku Narciarskim. Tajner jest prezesem tegoż, a Małysz wykonuje obowiązki dyrektora kadry naszych skoczków. Polakom znana jest także dobrze córka legendarnego trenera. Dominika Tajner przez siedem lat była żoną popularnego wokalisty Michała Wiśniewskiego. Obecnie często publikuje na Instagramie, gdzie ma rzeszę obserwujących. W jednym z ostatnich wpisów córka Apoloniusza Tajnera zdradziła, jakie relacje naprawdę łączą ją z ojcem.

Takiego Macieja Kurzajewskiego nigdy nie zobaczycie w TVP! Naprawdę tak wygląda, gdy wyłączają kamery

Córka Tajnera o ojcu. Dominika Tajner zdradziła, jaka jest prawda

Dominika Tajner nie miała oporów przed tym, by wreszcie publicznie opisać relacje, jakie naprawdę łączą ją z ojcem. Trzeba pamiętać, że przez wiele lat ze względu na obowiązku służbowe Apoloniusz Tajner nie mógł spędzać w domu tyle czasu, ile by chciał. Z pewnością to dodatkowa trudność, o której rzadko się mówi w przypadku ludzi pracujących w sporcie. Tymczasem wychodzi na to, że mimo tak wielkiego wyzwania legendarny trener dobrze wywiązał się z odpowiedzialnych rodzicielskich obowiązków.

Dominika Tajner na Instagramie napisała bowiem w szczerym wyznaniu, jak bardzo... kocha swojego tatę. Zrobiła to dość niespodziewanie, wspominając przy okazji wspaniałe występy Adama Małysza. Post 42-latki szybko zdobył popularność i internauci zaczęli ochoczo reagować na zdjęcie Tajnera sprzed lat.

Spełnił się czarny scenariusz Izy Małysz! Pozostał smutek i żal. To koniec wielkiej przygody

Dominika Tajner publicznie wyznała miłość ojcu

W poruszającym wpisie Dominika Tajner postanowiła zawrzeć to, co dla ojca jest najważniejsze - prawdziwą miłość dziecka do rodzica. "Dzisiaj dla odmiany napisze, że jestem dumna z taty i z całego ówczesnego teamu z Adamem Małyszem na czele! Kocham Cię Tatko! Taka ostatnio zrobiłam się bardzo wrażliwa i wszystko co dobre dla polski bardzo mnie cieszy a jeżeli w tym uczestnicy ktoś mi bliski to łzy cisną się do oczu. Nam Polakom trzeba teraz wielu pozytywnych chwil, emocji i zwycięstw!" - napisała na Instagramie córka Apoloniusza Tajnera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze