Wreszcie wiadomo, dlaczego Apoloniusz Tajner zgolił swoje bujne wąsy. Tak się później poczuł

2021-04-18 14:57 jwa
Apoloniusz Tajner
Autor: SE Apoloniusz Tajner

Apoloniusz Tajner przez wiele lat słynął nie tylko z kunsztu trenerskiego w świecie skoków narciarskich, lecz także bujnych i gęstych wąsów. Polscy kibice doskonale pamiętają obrazki, gdy radował się z sukcesów swojego najlepszego podopiecznego Adama Małysza uśmiechając się szeroko pod wąsem. W pewnym momencie postanowił jednak zmienić swój wizerunek. Fani sportu byli w szoku, gdy zobaczyli, że Tajner po prostu zgolił swoje wąsy. Dlaczego to zrobił? Odpowiedź może być dla wielu zaskakująca! Sam zainteresowany nie ukrywał specjalnie powodów decyzji

Apoloniusz Tajner przed laty stał się symbolem skoków narciarskich w Polsce. Gdy zupełnie niespodziewanie jego podopieczny Adam Małysz zaczął odnosić wielkie sukcesy, fani zainteresowali się także postacią tego wybitnego trenera. Tajner zaczął udzielać masy wywiadów, stał się osobą powszechnie rozpoznawalną nad Wisłą. Popularność przełożyła się także na jego sukces zawodowy. Od lat piastuje z powodzeniem funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Wierni kibice skoków narciarskich w naszym kraju pokochali Apoloniusza Tajnera również za niezwykle ciepły wizerunek. Przez wiele lat najbardziej znany trener Adama Małysza i jeden z najlepszych działaczy sportowych w naszym kraju nosił pokaźne wąsy. Gdy pewnego dnia Tajner zgolił zarost, wszyscy zainteresowani sportem i jego osobą byli w niemałym szoku. Poznaliśmy powody tej drastycznej decyzji, które opisaliśmy w poniższej galerii zdjęć!

Apoloniusz Tajner zgolił wąsy

Apoloniusz Tajner swoje siwawe, krzaczaste wąsy hodował przez wiele lat. Nikt tak naprawdę nie wiedział, jak wyglądał kiedyś, gdy nie miał jeszcze zarostu. Dopiero w 2014 roku Tajner podjął odważną decyzję o pozbyciu się zarostu. Postanowił on wziąć maszynkę i bez żadnych skrupułów obciąć włosy pod swoim nosem i nad ustami. Już niedługo później sam zobaczył efekty. W wywiadzie poinformował, co czuł, gdy zobaczył się w lustrze po całej akcji. To niezwykle zaskakujące po tylu latach z wąsami.

Żona Apoloniusza Tajnera Izabela Podolec

Od jakiegoś czasu Apoloniusz Tajner związany jest z Izabelą Podolec. Żona prezesa PZN jest od niego znacznie młodsza. Różnica wieku nie pozwala im jednak martwić się codziennością. Na tyle im nie przeszkadza, że zdecydowali się na dziecko. Nie można wykluczyć, że wpływ na decyzję o zgoleniu wąsów przez Tajnera miał związek właśnie z młodszą kobietą. Ale czy na pewno? O tym przeczytacie w galerii zdjęć poniżej.

Sprawdź: Tak wygląda dzisiaj 72-letni Włodzimierz Szaranowicz. Po chorobie zniknął z telewizji. Dzielna żona trwa z nim

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze