Tak wygląda dzisiaj 72-letni Włodzimierz Szaranowicz. Po chorobie zniknął z telewizji. Dzielna żona trwa z nim

2021-04-17 8:02 jwa
Włodzimierz Szaranowicz z żoną Magdaleną
Autor: SE Włodzimierz Szaranowicz z żoną Magdaleną

Włodzimierz Szaranowicz to nestor polskich komentatorów sportowych. Przez lata swojej pracy w telewizji był świadkiem wielu pięknych momentów polskiego sportu. Niestety, w pewnym momencie zaczął ciężko chorować i zakończył swoją przygodę z mikrofonem i słuchawkami. Dziś 72-letni Szaranowicz ma mnóstwo pięknych wspomnień z lat kariery. W trudnych momentach wspierała go i wspiera cudowna żona. Wierna Magdalena Szaranowicz wciąż trwa u boku byłego komentatora, który zniknął z ekranów telewizorów.

Włodzimierz Szaranowicz to jedna z postaci, które na stałe wpisały się do historii polskiego sportu. To jego głos umilał kibicom emocjonowanie się kolejnymi występami biało-czerwonych zawodników na najważniejszych imprezach na świecie. Najbardziej znany był jako ekspert od sportów zimowych oraz zmagań lekkoatletycznych. Niestety, po latach pięknej przygody Szaranowicz zmuszony był porzucić pracę w telewizji. Jako 70-latek powiedział dość, a niedługo później okazało się, że cierpi na straszną chorobę. Opowiedział o niej sam w wywiadzie z Jerzym Chromikiem. Słowa, których używał, nie napawały optymizmem. Dzisiaj ma 72 lata i przez lata kariery dość mocno się zmienił, co zobaczycie w poniższej galerii. Tam też znajdziecie nieznane szerzej zdjęcia Szaranowicza z żoną, która trwa przy nim w lepszych i gorszych momentach.

Włodzimierz Szaranowicz choroba

O chorobie Włodzimierza Szaranowicza kibice dowiedzieli się od niego samego. W wywiadzie opublikowanym na stronie sport.tvp.pl w 2019 roku nestor polskich komentatorów sportowych mówił o swoich dolegliwościach, choć nie chciał nazwać choroby wprost. - Nagle zacząłem wolniej kojarzyć, nie znosiłem stresu, uciekałem przed nim - powiedział w przejmującej rozmowie. - Nie znam na tyle jej źródeł. To może być genetyczne. Przypominają mi się teraz pewne zachowania mamy, która nie była tego świadoma, a najprawdopodobniej na nią cierpiała. Ja nie chciałbym nikogo obwiniać, bo to zbyt proste - kontynuował Szaranowicz, który przyznał wtedy, że widzowie mogli zacząć zauważać jego słabszą dyspozycję przed mikrofonem.

Kim jest Magdalena Szaranowicz, żona Włodzimierza Szaranowicza

Magdalena Szaranowicz to żona Włodzimierza Szaranowicza. Od lat małżeństwo jest sobie wierne i wspólnie radzi sobie z lepszymi i gorszymi momentami. Teraz ukochana byłego komentatora sportowego, który skończył w marcu 72 lata, także wspiera go w wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji. Para doczekała się trójki dzieci. W 1978 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Luka. Pięć lat później Włodzimierz Szaranowicz i Magdalena Szaranowicz powitali córkę Martę Szaranowicz-Kusz. W 1992 roku urodził się kolejny syn - Michał.

Sprawdź: Adam Małysz popadł w wielkie KOMPLEKSY z powodu wyglądu i wagi. Żona Izabela Małysz wstydziła się go

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze