Aleksandra Król

i

Autor: Instagram/lolakrol Aleksandra Król

Zachwyca nie tylko na desce

Niedawno usłyszała o niej cała Polska. Piękna zawodniczka zachwyca nie tylko na stoku. Nawet boginie mogą zazdrościć jej ciała

2023-02-22 21:51

Snowboard nie jest dyscypliną, która w Polsce cieszy się dużą popularnością, ale być może dzięki osiągnięciom reprezentantów biało-czerwonych niebawem się to zmieni. Bo nasi zawodnicy na dużych imprezach radzą sobie coraz lepiej, czego dowodem jest brązowy medal Aleksandry Król na mistrzostwach świata. Zawodniczka imponuje nie tylko występami na stoku, ale również nienaganną sylwetką.

Z zimowych dyscyplin sportowych to skoki narciarskie cieszą się w Polsce największą popularnością. Powód jest oczywisty, sukcesy zawodników. W innych konkurencjach o osiągnięcia biało-czerwonych zawodników trudniej, ale do świadomości kibiców w kraju nad Wisłą coraz bardziej przebijają się dokonania snowboardzistów. W miniony weekend życiowy sukces odniosła Aleksandra Król.

Polska medalistka MŚ zachwyca ciałem. Jej sylwetka robi ogromne wrażenie

U 32-letniej zawodniczki widać ciągły progres, czego najlepszym dowodem jest brązowy medal mistrzostw świata w slalomie równoległym. Król była niebywale uradowana ze swojego osiągnięcia. - Ten brązowy medal smakuje jak złoty. Zawsze był dla mnie marzeniem i myślę, że to był mój główny cel i plan na ten sezon. Naprawdę się cieszę - powiedziała reprezentantka Polski w rozmowie z Eurosportem. O sukcesie Król rozpisywały się wszystkie media w Polsce i o zawodniczce mogło usłyszeć szersze grono kibiców. Ci mogą również zobaczyć wiele zdjęć Król na Instagramie. W mediach społecznościowych medalistka mistrzostw świata jest bardzo aktywna. Od czasu do czasu publikuje również fotografie, które prezentują jej wysportowane ciało. I trzeba przyznać, że Król imponuje przygotowaniem fizycznym, co zobaczycie w galerii poniżej.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany