Niemcy BRUTALNIE ZADRWILI ze Stocha?! Zapomnieli o hymnie, POTWORNY SKANDAL, jak tak można?!

2021-01-09 18:33 md
Kamil Stoch
Autor: EastNews Kamil Stoch

Kamil Stoch w fantastycznym stylu wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustad! Na polskiego mistrza olimpijskiego nie było mocnych i zasłużenie zgarnął pierwsze w zawodach. Prawdziwy skandal rozegrał się jednak po zakończeniu zmagań. Niemieccy organizatorzy nie odegrali hymnu kraju, z którego pochodzi zwycięzca, tak jak nakazuje tradycja!

Trwa polska bajka w 2021 roku jeżeli chodzi o skoki narciarskie! Wszystko rozpoczęło się w środę zwycięstwem Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni. Polak podsumował swoją znakomitą postawę podczas wszystkich czterech konkursów i zasłużenie zgarnął pierwszą lokatę. Na uwagę zasługuje także fakt, że na najniższym stopniu podium zmieścił się Dawid Kubacki. Nastroje były więc znakomite, a teraz, po sobotnich zawodach w Titisee-Neustad, są... jeszcze lepsze!

Kamil Stoch zabrał głos na temat Dawida Kubackiego! WYMOWNE SŁOWA, zero wątpliwości

A pamiętacie moment, w którym w życiu Kamila Stocha wydarzyło się coś niezwykłego? Koniecznie sobie go przypomnijcie w poniższej galerii zdjęć!

Polacy spisali się bowiem w Niemczech doskonale. A najlepiej ponownie Stoch, na którego nie było mocnych i zwyciężył sobotnie zawody w Titisee-Neustad. Niestety po zakończeniu tych zmagań nie obyło się bez poważnej kontrowersji, którą śmiało można uznać nawet za skandal. Niemieccy organizatorzy nie odegrali Mazurka Dąbrowskiego. A przecież tradycja nakazuje uhonorować zwycięzcę odegraniem hymnu narodowego kraju, z którego pochodzi...

Ta sytuacja wzbudziła mnóstwo krytycznych komentarzy ze strony polskich kibiców. Zarzucają oni Niemcom zazdrość i niewłaściwe postępowanie z powodu żalu, że to nie ich reprezentant znalazł się na najwyższym stopniu podium. Pozostał spory niesmak, a fanom znad Wisły pozostaje liczyć, iż w niedzielę znów zwycięży Polak, a organziatorzy będą mogli się zrehabilitować.

Don Kasjo: Co tak naprawdę o nim myślę. Andrzej Kostyra Q&A
Najnowsze