Markus Eisenbichler

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Markus Eisenbichler

Podjęli decyzję!

Niemcy podjęli decyzję w sprawie pupila Stefana Horngachera. Eisenbichler usunięty, musieli to zrobić

2022-09-28 16:55

Stefan Horngacher, jak też cały sztab reprezentacji Niemiec, podjęli decyzję w sprawie Markusa Eisenbichlera! Okazuje się, że skoczek kadry naszych zachodnich sąsiadów nie znajdzie się w kadrze drużyny na ostatni konkurs Letniego Grand Prix. Jak przyznał Horngacher, trzeba było podjąć taką decyzję, a wszystko przez kontuzję, której doznał sportowiec.

Stefan Horngacher postanowił powiedzieć, co dalej z Marcusem Eisenbichlerem. Lider niemieckiej kadry dostał ostatnio kontuzji i dzisiaj wiemy, że nie będzie on startował już w trakcie ostatniego konkursu Letniego Grand Prix. Jak mówi były trener reprezentacji Polski, taką decyzję trzeba było podjąć, chociażby ze względu zbliżający się sezon Pucharu Świata.

Kuriozalne ceny biletów na reprezentację Polski. Trzeba zapłacić niemałą fortunę, wszystko za mecz towarzyski!

Stefan Horngacher o Eisenbichlerze. Niemiec nie wystartuje na finiszu Letniego Grand Prix!

- Po konsultacji z lekarzem naszego zespołu, Florianem Prozigiem, Markus Eisenbichler nie pojawi się na starcie. Powodem tego jest lekkie naciągnięcie mięśnia w okolicy kolana. Nie chcemy ryzykować tuż przed rozpoczęciem sezonu. Markus przeprowadzi lekki trening i terapię, aby następnie dołączyć do zespołu. Ważne jest, aby mógł wtedy oddać skoki na torach lodowych - komentuje trener Stefan Horngacher w środowym komunikacie prasowym Niemieckiego Związku Narciarskiego.

Horngacher nie może doczekać się zawodów w Niemczech. Czeka na konkurs swoich podopiecznych

- Nie możemy się już doczekać Klingenthal, w końcu możemy znów wskoczyć na ojczystą ziemię. Jest to bardzo duży i bardzo wymagający obiekt. W Niemczech pojawi się prawdopodobnie cała światowa czołówka. Czeka nas międzynarodowy sprawdzian naszego położenia. W grupie narodowej mamy też kilku młodych skoczków. Mamy nadzieję, że uda nam się wykonać dobrą robotę.  - mówi Horngacher przed finiszem Letniego Grand Prix.

Tragiczny finisz poszukiwań himalaistki! Kobieta nie żyje, przerażające doniesienia

Sonda
Chciałbyś, aby Stefan Horngacher powrócił do reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze