Hilaree Nelson

i

Autor: instagram.com/hilareenelson

Tragiczny finał poszukiwań!

Tragiczny finisz poszukiwań himalaistki! Kobieta nie żyje, przerażające doniesienia

2022-09-28 15:07

O tym, jak niebezpiecznym sportem jest himalaizm, nie trzeba przekonywać nikogo. Czasem chęć pokonania gór kończy się tragicznie i nie inaczej sprawy mają się w przypadku amerykańskiej himalaistki, Hilaree Nelson. 49-latka, która była zaginiona od poniedziałku po próbie zjazdu z Manaslu, została znaleziona martwa. Wyjątkowo przerażające doniesienia.

Tragiczna informacja dotarła do Polski. W wieku 49 lat życie zakończyła himalaistka Hilaree Nelson. Sportsmenka, która była poszukiwana od poniedziałku, nie przeżyła zjazdu z na nartach z Nesalu. Śmierć zmarłej sportsmenki jest opłakiwana przez fanów, którzy nie mogą uwierzyć w to, jaki tragiczny los ją spotkał.

Kuriozalne ceny biletów na reprezentację Polski. Trzeba zapłacić niemałą fortunę, wszystko za mecz towarzyski!

Hilaree Nelson nie żyje. Tragiczny wypadek himalaistki

Do tragicznych wydarzeń z udziałem himalaistki miało dojść w poniedziałek 26 września 2022 roku. Kobieta, wraz ze swoim partnerem, Jimem Morrissonem, zdobyła szczyt Nesalu i postanowili razem wrócić, zjeżdżając z nart. O ile mężczyźnie ta sztuka się udała, o tyle kobieta miała wpaść w trakcie swojego zjazdu w szczelinę. Poszukiwania Nelson zakończyły się w środę 28 września 2022 roku, kiedy to ekipa poszukiwawcza znalazła ciało zmarłej himalaistki.

Nie uwierzysz, co musiała zrobić rodzina Marty Linkiewicz! Bardzo ich to męczyło, trzeba było dokonać zmiany

Ciało Nelson zostanie przetransportowane do domu. Smutny wpis na mediach społecznościowych

O powodzeniu w znalezieniu ciała poinformował na mediach społecznościowych team, który podjął się poszukiwań Nelson. Ciało kobiety zostało już zabezpieczone i zostało wywiezione przy pomocy helikoptera.

-  Ogromny szacunek dla naszego brata, Jima, za charakter i zaangażowanie, w tej nieprawdopodobnie trudnej sytuacji, w celu sprowadzenia swojej żony i matki swoich dzieci do domu. Hilaree została przetransportowana do Samagau i wkrótce będzie w drodze do domu - czytamy w oświadczeniu.

Sonda
Czy rozumiesz ludzi, którzy zajmują się wspinaczką wysokogórską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze