Dawid Kubacki, Halvor Egner Granerud, Stefan Kraft

i

Autor: Cyfrasport Dawid Kubacki, Halvor Egner Granerud, Stefan Kraft

Nowe wieści

Niepokojące słowa Stefana Krafta o nieobecności Dawida Kubackiego. "To naprawdę smutne"

2023-03-20 12:02

Nagły wyjazd Dawida Kubackiego z Raw Air zaniepokoił nie tylko setki tysięcy kibiców, ale także wielu skoczków. Halvor Egner Granerud zdecydował, że nie będzie na razie świętował zdobycia Kryształowej Kuli. Niepokojące słowa powiedział także austriacki skoczek Stefan Kraft.

Dawid Kubacki opuścił reprezentację Polski tuż przed ostatnimi zawodami Raw Air. Dzięki temu Halvor Egner Granerud ma już zapewnioną Kryształową Kulę. Norweg, ze względu na szacunek do Polaka, nie chciał się cieszyć z triumfu w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata.

- Dawid Kubacki z przyczyn osobistych opuszcza cykl Raw Air i nie wystartuje w dzisiejszym konkursie - brzmiał krótki komunikat Polskiego Związku Narciarskiego w sprawie nieobecności polskiego skoczka.

Adam Małysz bez ogródek o polskich skoczkach po Raw Air! Prezes PZN podsumował występy Kubackiego, Żyły i Stocha

Stefan Kraft o nieobecności Dawida Kubackiego: To musi być coś trudnego!

W sprawie Dawida Kubackiego zabrał głos także Stefan Kraft. Austriacki skoczek postanowił odnieść się do absencji najlepszego polskiego skoczka w Pucharze Świata w tym sezonie. Te słowa zabrzmiały naprawdę niepokojąco.

- To naprawdę smutne. To musi być coś trudnego. Mogę mu tylko życzyć wszystkiego najlepszego. Nie jest ważne, kto będzie drugi, trzeci czy czwarty. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć fajną rywalizację - powiedział Stefan Kraft w rozmowie z "Eurosportem" tuż przed startem rywalizacji w ostatnim konkursie z cyklu Raw Air. Nie ma jednak informacji, co było dokładną przyczyną nieobecności skoczka.

Thomas Thurnbichler obnażył prawdę o skokach narciarskich. Nie gryzł się w język! Kto mówi inaczej kłamie?!

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Skokomania Yt
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze