Dawid i Marta Kubaccy

i

Autor: Instagram Dawid i Marta Kubaccy

Wzruszające

Niesamowity gest skoczków. Zrobili to dla Kubackich! Wzruszające zachowanie po konkursie w Planicy

2023-04-01 14:02

Cała rodzina skoków narciarskich gorąco wspiera Dawida Kubackiego, a przede wszystkim jego żonę Martę w walce o powrót do zdrowia. Ukochana mistrza świata wylądowała w szpitalu z problemami kardiologicznymi. Na szczęście jej stan powoli się stabilizuje. Skoczkowie przygotowali dla Kubackich piękną niespodziankę w postaci wielkiej tablicy z życzeniami.

Drugi z trzech dni weekendu kończącego sezon Pucharu Świata 2022/2023 za nami. Biało-czerwoni mieli powody do zadowolenia. Najpierw w krótkim konkursie indywidualnym miejsce na podium zajął Piotr Żyła. Po świetnym skoku wylądował na trzecim miejscu za Stefanem Kraftem i Anże Laniskiem. Skoczkowie nie zapomnieli o rodzinie Kubackich, którzy walczą na najważniejszych zawodach - tych o zdrowie.

Kamil Stoch został potraktowany przez sędziów tak, że ugną wam się nogi! Niesamowita sytuacja po wybitnym locie

Niesamowity gest skoczków dla Kubackich po konkursie w Planicy

Zdjęcie z niespodzianki przygotowanej dla Kubackich opublikował w mediach społecznościowych jeden z dziennikarzy, który pojechał do Planicy, Kamil Wolnicki.

- Tradycyjne party w Planicy już wystartowało. A skoczkowie wciąż też myślami przy Marcie i Dawidzie Kubackich - napisał na Twitterze Kamil Wolnicki, dziennikarz "Przeglądu Sportowego", pokazując jaką planszę dla rodziny polskiego mistrza świata przygotowała cała rodzina skoków narciarskich.

Na wielkiej tablicy z dużym napisem "Kochana Marto, szybkiego powrotu do zdrowia" podpisało się wiele osób ze świata skoków. Pojawiły się też serduszka, słońce i wielki bukiet kwiatów.

Słynny komentator skoków przejdzie na emeryturę. Fani będą rozczarowani. Marek Rudziński mówi wprost

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze