Stefan Horngacher

i

Autor: East News Stefan Horngacher

Ogromny problem Stefana Horngachera! Były trener Polaków znalazł się pod ścianą, Niemcy mogą go wyrolować

2022-03-23 13:36

Po zakończeniu obecnego sezonu Pucharu Świata w świecie skoków narciarskich może dojść do sporych zawirowań. Swojej posady selekcjonera reprezentacji Polski cały czas nie może być pewny Michal Doleżal i jak się okazuje, trudne tygodnie również przed byłym szkoleniowcem Biało-czerwonych, a obecnie trenerem niemieckich skoczków - Stefanem Horngacherem, który może zostać wyrolowany.

Jeszcze przed rozpoczęciem obecnego sezonu Pucharu Świata 2021/22 w skokach narciarskich, podczas którego zawodnicy walczyli również na igrzyskach w Pekinie, wielu fanów, zawodników i trenerów miało nadzieję na jak najlepsze wyniki, które pozwolą wywalczyć upragnione trofea. Niestety, w przypadku polskich skoczków nie wszystko poszło tak, jak mogliśmy się tego spodziewać, przez co o swoją posadę nie może być spokojny Michal Doleżal. Nie tylko Polacy zaprezentowali się poniżej oczekiwań, bowiem ten sam los podzielili Niemcy. To z kolei może spędzać sen z powiek Stefana Horngachera, który znalazł się w nie lepszej sytuacji, niż szkoleniowiec polskiej kadry.

Wyciekły ważne informacje w sprawie następcy Michala Doleżala! Apoloniusz Tajner miał twardy orzech do zgryzienia

Stefan Horngacher ma wielki problem! Za chwilę może być po wszystkim, trener Niemców zostanie wyrolowany?

Okazuje się bowiem, że Niemcy nie są przesadnie zadowoleni z tego, jak kadra prowadzona przez Stefana Horngachera zaprezentowała się w kończącym się właśnie sezonie. O ile Karl Geiger był w stanie wywalczyć brązowy medal na igrzyskach podczas zmagań na dużej skoczni, to nie jest tajemnicą, że Niemcy liczyli na złoty krążek. Ponadto, nasi zachodni sąsiedzi liczyli również na triumf w Turnieju Czterech Skoczni, jednak tutaj także podopieczni Stefana Horngachera zawiedli. Sytuacja austriackiego trenera jest o tyle nieciekawa, że wraz z końcem tego sezonu wygasa jego umowa z niemiecką kadrą i jak na razie nie zanosi się na jej przedłużenie. 

Koszmarny upadek na skoczni w Planicy! Te obrazki mrożą krew w żyłach, skoczek znoszony z obiektu przez medyków

Sonda
Chciałbyś, aby Stefan Horngacher powrócił do reprezentacji Polski?

Horngacher będzie musiał szukać pracy? Szykuje się zamieszanie w świecie skoków

Przerwa pomiędzy obecnym, a kolejnym sezonem Pucharu Świata w skokach narciarskich może naprawdę wiele pozmieniać. O ile na razie trudno wyobrazić sobie, aby Niemcy zrezygnowali z usług Stefana Horngachera, to pamiętać trzeba jednak, że coraz więcej mówi się o zmianach również w innych kadrach. Oprócz Michala Doleżala, pojawiły się również informacja mówiące o tym, że szkoleniowiec Japonii, Hideharu Miyahira ma w niedalekiej przyszłości poszukać nowych wyzwań. Niewykluczone, że Niemcy czekają z podpisaniem nowej umowy z Hornagcherem, sprawdzając, jak rozwinie się sytuacja. 

Okrutnie zadrwili z Piotra Żyły! Wystarczyło jedno zdjęcie, fani znów wytknęli mu wpadkę

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Stefan Horngacher klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze