Okropny CIOS dla polskich kibiców. Stoch i spółka będą ROZCZAROWANI, OSTATECZNA decyzja

2021-01-19 15:36 dko
Kamil Stoch
Autor: East News Kamil Stoch

Kalendarz w tym sezonie skoków narciarskich jest napięty do granic możliwości, a ważnych zawodów jest mnóstwo. Najważniejszą imprezą, która odbędzie się w tym roku, będą mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie. Polscy kibice liczą, że biało-czerwoni zdobędą medale na tych zawodach. Na ponad miesiąc przed turniejem, zapadła bardzo ważna decyzja dotycząca mistrzostw.

Obecny sezon w skokach narciarskich przez wiele miesięcy stał pod znakiem zapytania. Wynikało to rzecz jasna z sytuacji panującej na świecie. Na szczęście dla wielu kibiców tej dyscypliny sportu zmagania toczą się zgodnie z planem i podczas konkursów nie brakuje emocji. Jedynym, ale i dużym minusem tego sezonu jest fakt, że pod skocznią nie mogą być obecni kibice.

OHYDNY HEJT na dziewczynę Piotra Żyły. Nazywają ją "śmierdzącą ci***", ZMASOWANY ATAK na Marcelinę Ziętek

Dyskwalifikacja Piotra Żyły. Nie uwierzycie jak zareagował!

Odczuwalne było to przede wszystkim podczas mistrzostw świata w lotach w Planicy, czy w ostatni weekend, kiedy to zawody rozgrywane były na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Na razie nie ma żadnych sygnałów, aby kibice w najbliższej przyszłości mogli wrócić na trybuny skoczni. Wielce prawdopodobne, że taka sytuacja utrzyma się do końca obecnego sezonu.

Horngacher OSTRO o swoim pupilku. Padły MOCNE słowa, nie pozostawił żadnych wątpliwości

Brak fanów dotyczyć będzie również mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Jak poinformował na Twitterze Paweł Baran z portalu sport.tvp.pl, komitet tego turnieju przekazał, że impreza odbędzie się bez udziału fanów. To na pewno wielki cios dla polskich kibiców, którzy mogli pojawić się w Oberstdorfie. Skoczkowie znów będą musieli radzić sobie bez ich wsparcia, co na pewno spotka się z rozczarowaniem.

Najnowsze