Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Chwile wolnego

Partnerka Piotra Żyły nie mogła się powstrzymać. Po zobaczeniu tego zdjęcia aż nas zatkało. Gorąca fotografia z basenu trafiła do sieci

2023-06-26 12:12

Piotr Żyła jest obecnie na ostatniej przygotowań do Igrzysk Europejskich, gdzie będzie jednym z kandydatów do medalu. Tymczasem jego ukochana, Marcelina Ziętek może skupić się na relaksie i korzystaniu z pięknej pogody, jaka zawitała do Polski. Partnerka skoczka narciarskiego nie przestaje chwalić się swoim smukłym ciałem i ponownie postanowiła pokazać się w stroju kąpielowym.

Najbliższe dni będą niebywale intensywne dla polskich skoczków. Wszystko za sprawą zbliżających się konkursów podczas Igrzysk Europejskich. Polacy są jednymi z faworytów do medali i na pewno kibice liczą, że zawodnicy zawojują kolejną imprezę. W kadrze Thomasa Thurnbichlera znaleźli się m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła, a więc czołowi polscy zawodnicy.

Ziętek zachwyca ciałem. Jej zdjęcie z basenu rozpala do czerwoności

Ostatniego z wymienionych na pewno będzie wspierała Marcelina Ziętek. Aktorka jest partnerką Piotra Żyły i bardzo często publikuje zdjęcia, jak kibicuje skoczkowi. Obecnie skupia się jednak na publikowaniu zdjęć z wakacji. Niedawno była nad polskim morzem, a teraz postanowiła wykorzystać całkiem przyjemne temperatury i wskoczyła do basenu w jak zwykle skąpym stroju kąpielowym. Jej fani byli zachwyceni. - Ślicznie pani wygląda - napisała jedna z internautek. - Jesteś piękna - napisał inny użytkownik. Zdjęcie Marceliny Ziętek znajdziecie poniżej.

Listen on Spreaker.
Najnowsze