Marta Kubacka i Dawid Kubacki

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS, AP PHOTO/MATTHIAS SCHRADER Marta Kubacka i Dawid Kubacki

Żona Dawida Kubackiego komentuje burzę po medalu. Gorzki komentarz po sukcesie, robi się przykro

2022-02-07 7:19

Ze zmartwieniem obserwowaliśmy początki Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022. Czy polscy sportowcy zdobędą jakiś medal? Takie pytanie zadawali sobie wszyscy kibice. Odpowiedź poznaliśmy momentalnie. Dawid Kubacki sięgnął po brąz na skoczni normalnej. Niestety, nagle pojawiły się osoby, które zamiast bezwarunkowo się cieszyć, rozpoczęli robienie wokół sprawy medialną szopkę. Od tego robi się przykro.

Kolejny raz sukces reprezentantów Polski podzielił kibiców. Wszystko rozpoczęło się od dziwnych słów Przemysława Babiarza, komentatora TVP. - Proszę państwa, z niezależnych od TVP powodów, skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efekt! A zatem włączajcie telewizory, dzwońcie do rodziny i sąsiadów: mamy medal, mamy brązowy medal, mamy Dawida Kubackiego! – wykrzyczał na antenie 58-letni komentator. W sieci momentalnie zaczęła się burza. Wielu osobom nie spodobało się, jak potraktowano ten wielki wyczyn brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich.

Pekin 2022: Żona Dawida Kubackiego komentuje aferę

W tym wszystkim najbardziej szkoda samego skoczka i jego bliskich, którzy nie mogą skupić się tylko na świętowaniu niesamowitego rezultatu. Nikt nie spodziewał się wcześniej, że Biało-czerwoni będą cieszyli się w Pekinie z chociaż jednego krążka. A ten udało się zdobyć już na samym początku imprezy. Głos w sprawie zamieszania zabrała sama Marta Kubacka, żona skoczka.

NIE PRZEGAP! Pekin 2022 KLASYFIKACJA MEDALOWA. Ile medali ma Polska?

Kliknij w galerię i dowiedz się więcej na temat żony Dawida Kubackiego, Marty Kubackiej.

Polscy sportowcy na igrzyskach zimowych. Wielu spotkał tragiczny los. Niezapomniani

- Mój osobisty mąż zdobył brązowy medal IO tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi którzy (może nie wszyscy- nie wiem) nie patrza na to gdzie była transmisja. Tak myślę ja- Jego osobista żona - napisała Marta Kubacka na Twitterze. W komentarzach nie brakowało gratulacji, ale nawet tam niektórzy kibice przepychali się w politycznych kwestiach...

NIE PRZEGAP! Ewa Bilan-Stoch odpowiedziała na słowa Jacka Kurskiego. Stanowczy apel, o tym wpisie będzie głośno

Sonda
Czy Przemysław Babiarz powinien przeprosić za swoje słowa po medalu IO Pekin 2022?

Pekin 2022: Kiedy kolejne konkursy skoków narciarskich?

Polscy skoczkowie zaprezentują się na skoczniach w Chinach jeszcze trzykrotnie! Najpierw, 7 lutego Biało-czerwoni powalczą w rywalizacji mieszanej. W sobotę, 12 lutego odbędzie się konkurs na skoczni dużej, a dwa dni później zmagania skoczków zamknięte zostaną rywalizacją drużynową.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze