Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Żyła

Piotr Żyła zaskoczył fanów. Znowu zaśpiewał! Popis wokalny, od którego mogą zwiędnąć uszy

2021-06-13 10:59

Piotr Żyła postanowił zaskoczyć fanów. Skoczek narciarski po raz kolejny postanowił popisać się swoim "talentem" wokalnym i zamieścił na mediach społecznościowych swój cover kultowej piosenki Queen, "Show Must Go On". Nie da się ukryć, że wykonanie reprezentanta Polski może przyprawić o dreszcze, jednak fani mistrza świata z Oberstdorfu są zachwyceni i chcą więcej śpiewu w wykonaniu sportowca, a także proponują mu występ w kolejnej edycji Eurowizji.

Piotr Żyła jest postacią, która wprost nie może przestać zaskakiwać fanów. Sportowiec już nie raz popisywał się swoim poczuciem humoru w mediach społecznościowych. Ostatnimi czasy, sportowiec upodobał sobie zamieszczanie nagrań z coverami piosenek w swoim wykonaniu. Tym razem, na warsztat trafiła legendarna grupa Queen, a konkretnie jej numer "Show Must Go On". Wykonanie sportowca wprawi w jęk rozpaczy każdego melomana, ale fani nie ukrywają zachwytu i proponują mistrzowi świata z Oberstdorfu, aby ten zainteresował się potencjalnym występem na "Eurowizji".

Lewandowski trenuje malutką piłką, jej średnica to 40 milimetrów. Szczęka opada [ZDJĘCIA]

Piotr Żyła śpiewa repertuar Queen. Fani zachwyceni

Grupa Queen cieszy się mianem prawdziwej legendy muzyki. W dużej mierze, dzięki charyzmie i doskonałym wokalom Freddy'ego Mercurego, które po dziś elektryzują fanów. O ile Mercury był świetnym wokalistą, o tyle w jego ślady z pewnością nie pójdzie Piotr Żyła. Sportowiec próbuje swoich sił z repertuarem grupy, a wysiłki z tego procederu zamieszcza na swoich mediach społecznościowych. Były mąż Justyny Żyły, zdaje sobie jednak sprawę ze swoich umiejętności wokalnych i przed każdym takim występem zamieszcza swoistą przestrogę dla wszystkich zainteresowanych

- Z repertuaru Królowej Pieter karaoke - kto ma wyłączony głos w telefonie to i bardzo dobrze, niech ma - ostrzega Żyła pod najnowszą publikacją na Instagramie.

Justyna Żyła HARUJE jak facet. Po rozwodzie z Piotrem musi sama zajmować się ciężką pracą

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.

Fani zachwyceni występem Żyły. Proponują mu Eurowizję

Mimo że skoczek narciarski zaśpiewał w myśl znanego hitu, "śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej", to fani docenili jego próby wokalne, a nawet proponują mu, aby wystąpił na Eurowizji.

- Na Eurowizję w przyszłym roku - napisał jeden z fanów sportowca

-  Tak trzymaj jeszcze trochę i będziesz gwiazda nie tylko skoków, a kto wie, może zrobisz karierę muzyczną - napisał inny z miłośnikó sportowca.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze