Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Lewandowski trenuje malutką piłką, jej średnica to 40 milimetrów. Szczęka opada [ZDJĘCIA]

2021-06-13 10:52

Coraz bliżej pierwszego gwizdka w meczu Polska - Słowacja na Euro 2020. W ostatnich dniach zespół "Biało-czerwonych" przebywał w Sopocie, gdzie spędzał finalny okres przed wylotem do Petersburga i pełnym skupieniu się na inauguracji turnieju. Co w wolnym czasie w nadmorskim hotelu porabiał kapitan drużyny, Robert Lewandowski? Teraz wszystko jest już jasne. O tym hobby kapitana wiedział mało kto!

Na ten turniej wszyscy polscy kibice czekali bardzo długo! Na szczęście przeniesione z zeszłego roku mistrzostwa Europy bez problemu mogą odbyć się teraz. Polacy rozpoczną turniej w Petersburgu od pojedynku ze Słowacją. I bardzo mocno liczą na swojego lidera, Roberta Lewandowskiego, który należy oczywiście do grona największych gwiazd turnieju. Czy "Lewy" poradzi sobie z kolejnymi wyzwaniami i nastroi kolegów do osiągnięcia znakomitego wyniku? Tego dowiemy się już w najbliższym czasie.

Zobacz też: To on uratował życie Eriksena! Kapitan podjął błyskawiczną decyzję

Przygotowania w Sopocie

Ostatnie dni natomiast reprezentacja Polski spędziła w Sopocie. To właśnie tam przeniosła się z Opalenicy, w której pracowała nad formą od momentu zakończenia sezonu klubowego. Nadmorski ośrodek będzie także bazą "Biało-czerwonych" na okres całego trwania mistrzostw. Tam będą się przygotowywali przed kolejnymi potyczkami, które w fazie grupowej rozegrają kolejno w Petersburgu, Sewilli i ponownie Petersburgu.

A co w wolnym czasie nad morzem porabia Robert Lewandowski? Jak się okazuje, kapitan reprezentacji Polski oddaje się namiętnym zmaganiom w... tenisa stołowego! Mniejszą lub większą styczność z tym sportem z pewnością miał każdy z nas i wie, że wymaga on niesamowitej zręczności. Oby podobnym sprytem "Lewy" wykazywał się także na boiskach Euro 2020!

Banalny QUIZ o reprezentacji Polski przed Euro 2021

Pytanie 1 z 10
Którym wielkim turniejem reprezentacyjnym (ME/MŚ) będzie dla Roberta Lewandowskiego Euro 2021?
Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze