Kamil Stoch

i

Autor: Cyfrasport Kamil Stoch

Upadek skoczka

Problemy Kamila Stocha w Oberhofie. Niepokojące wieści, jest komentarz poobijanego Polaka

2022-08-05 10:04

Polscy skoczkowie powoli przygotowują się do kolejnych konkursów Letniego Grand Prix. Biało-czerwoni wystartują w Courchevel w drugim garniturze. Czołówka kadry trenuje w Oberhofie. Wśród nich jest także Kamil Stoch, który w Austrii czuje się świetnie, ale... zaliczył nieprzyjemny upadek. Lider naszego zespołu w rozmowie ze SkiJumping.pl opowiedział, jak się czuje po bliższym spotkaniu z igelitem.

Kamil Stoch i reszta polskich skoczków chciałaby, by nowy sezon Pucharu Świata był zdecydowanie bardziej udany niż ten poprzedni. O to nie będzie trudno! Niewielu kibiców pamięta równie przeciętną zimę, jak ta poprzednia. Nasi zawodnicy mają pod wodzą nowego trenera Thomasa Thurnbichlera dodatkową motywację, by zachwycić kibiców już za kilka miesięcy. Przygotowania idą pełną parą. Nasi skoczkowie świetnie poradzili sobie w Wiśle, gdzie rywalizowali w pierwszym weekendzie LGP. Do kolejnych zmagań liderzy kadry szykują się w Oberhofie. Pojawiły się niepokojące informacje w sprawie Kamila Stocha.

Tak każdego dnia haruje Adam Małysz. W nowej pracy spotkały go naprawdę trudne chwile

Kamil Stoch zaliczył upadek w Oberhofie. Poobijany skoczek komentuje

Jak poinformował portal SkiJumping.pl, jeden z treningów skoczków został chwilowo przerwany z powodu upadku Kamila Stocha. Uspokajamy kibiców - na szczęście nic groźnemu naszemu mistrzowi się nie stało!

- W środę blisko spotkałem się z igelitem. Zaliczyłem pierwszą glebę w sezonie. Mam nadzieję, że ostatnią. Nic wielkiego się nie stało. Trochę się potłukłem, trochę naciągnąłem kark, ale jestem w stanie kontynuować treningi - powiedział Kamil Stoch cytowany przez SkiJumping.pl.

Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze