Stefan Horngacher

i

Autor: Cyfrasport Stefan Horngacher

Afera w Niemczech

Stefan Horngacher może się wściec. Jego pupilek w niego uderzył, Markus Eisenbichler nie wytrzymał. Afera!

2023-03-06 16:27

Gorąco w świecie niemieckich skoków po mistrzostwach świata w Planicy. Stefan Horngacher może nie wytrzymać tego, co zrobił jego pupilek Markus Eisenbichler. Gwiazdor niemieckiej kadry uderzył w trenera. Te słowa mogą mu się nie spodobać. W Niemczech może rozpętać się przez to burza. Eisenbichler ostro wypalił na antenie.

W Niemczech robi się naprawdę gorąco. Stefan Horngacher musiał poważnie ryzykować, by jego drużyna pozostała w grze o medale. Okazało się, że ryzyko się nie opłaciło. Austriacki szkoleniowiec obniżył belkę – i to o dwa rozmiary – Markusowi Eisenbichlerowi. Ten wylądował jednak zdecydowanie zbyt blisko, by dostać rekompensatę punktową, co mogło kosztować ich zdobycie medalu w konkursie drużynowym. Markus Eisenbichler nie wytrzymał i ostro odniósł się do tego na antenie niemieckiego radia ARD.

Thomas Thurnbichler wprost podsumował polskich skoczków po mistrzostwach w Planicy! Powiedział, co naprawdę myśli. Wyłożył kawę na ławę

Stefan Horngacher może się wściec. Eisenbichler w niego uderzył

Markus Eisenbichler nie wytrzymał i ostro odniósł się do całej sytuacji, do której doszło podczas konkursu drużynowego.

To mogło nas kosztować medal. Oczywiście teraz jestem zły, ale byliśmy blisko sukcesu. Jestem sfrustrowany. Ze mną nie było to uzgodnione – powiedział Markus Eisenbichler.

Horngacher odpowiedział, że ryzyko trzeba było podjąć. Tym razem się nie opłaciło. — Kiedy wszystko obliczyliśmy, Markus był już na skoczni i nie mieliśmy z nim kontaktu radiowego. Ufaliśmy, że Markus będzie nasłuchiwał i będzie wiedział, o co chodzi. Wykonał świetną pracę - mówił trener Horngacher.

Simon Ammann wyznał, co Kamil Stoch powiedział mu o zakończeniu kariery. " Zawsze mi mówił..."

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

MŚ w Planicy: Jak poszło Polakom?

Sobotni konkurs drużynowych podczas mistrzostw świata w Planicy był naprawdę emocjonujący! Po złoto sięgnęli Słoweńcy, a na kolejnych pozycjach znaleźli się Norwedzy i Austriacy. Tuż za podium znaleźli się Polacy. Niemcy zajęli piątą lokatę.

Adam Małysz walnął pięścią w stół i wyrzucił z siebie brutalne słowa. Jako facet nie potrafi tego zrozumieć

Polska zakończyła udział na mistrzostwach świata w Planicy z dwoma medalami – złotem Piotra Żyły i brązem Dawida Kubackiego. Niewiele zabrakło, a brązowy krążek zdobyłaby także nasza drużyna.

Tak wygląda syn Stefana Horngachera. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze