Kamil Stoch

i

Autor: Cyfrasport Kamil Stoch

Nie poleci do Lake Placid?

Tajemnicze słowa Kamila Stocha po dramacie w Willingen. Fani będą zaniepokojeni. Co się dzieje z naszym mistrzem?

2023-02-05 16:57

Kamil Stoch (35 l.) zaliczył dramatyczny występ w kwalifikacjach do konkursu w Willingen. W niedzielę nie zaprezentował się w rywalizacji indywidualnej po tym, jak zajął 51. miejsce. W rozmowie z "Eurosportem" użył tajemniczych słów. Niewykluczone, że opuści kolejne konkursy.

Dużo pytań narosło wokół formy Kamila Stocha (35 l.) i, niestety, zmagania w Willingen tylko potwierdziły obawy... W sobotnim konkursie indywidualnym zajął 25. miejsce, a w niedzielę zaprezentował się tylko raz. Po skoku na 100,5 m odpadł w kwalifikacjach. - Ta sytuacja mnie dobija - mówił wprost w rozmowie z "Eurosportem".

Katastrofa Kamila Stocha. Nie wystąpi w niedzielnym konkursie w Willingen. Fatalne wieści gruchnęły jak grom z jasnego nieba

Kamil Stoch nie poleci do Lake Placid? Będzie rozmowa z Thurnbichlerem!

Stoch ma rozmawiać z Thomasem Thurnbichlerem na temat kolejnych startów w Lake Placid. - Nie zapomniałem jak się skacze, ale coś trzeba znaleźć. Albo odpocząć, albo dotrenować. Na temat wyjazdu do Lake Placid porozmawiam z trenerem, a nie z kamerą - uciął temat krótko Stoch.

Co się dzieje z gwiazdą naszego zespołu? Nie wiemy, ale mamy nadzieję, że odpowiedź na to pytanie poznamy jak najszybciej. - Chcę tylko walczyć o zwycięstwa - kończył Stoch. Na to czekamy!

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?

Kamil Stoch: Nie cierpię tego!

Kiedy skoki Stocha się posypały? Skoczek przyznał, że problemy pojawiły się już w Bad Mitterndorf.

- Już w Kulm stało się coś bardzo niedobrego z techniką. Szukam klucza, żeby to odwrócić. Zdecydowaliśmy się na ekstremalny ruch, miałem czuć się ekstremalnie w pozycji w trakcie odbicia. Był wóz albo przewóz. Ostateczne ryzyko należy do zawodnika i poszedłem w to w całości. Nie ma półśrodka. Nie cierpię stagnacji i skakania dla skakania - dodał Stoch.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze