Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Nie do uwierzenia!

Tak zmieniła się Iza Małysz. Nie uwierzycie, wielka przemiana żony Adama

2022-08-08 15:55

Iza Małysz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Ukochana żona Adama Małysza jest obecna w przestrzeni medialnej praktycznie od początków wielkiej kariery swojego męża, jednak przez te wszystkie lata przeszła wielką przemianę. Kiedy zobaczycie, jak zmieniła się Iza Małysz, nie będziecie mogli uwierzyć.

Iza Małysz jest postacią, która ciekawość polskich fanów sportów zimowych rozgrzewa już od ponad 20 lat. Kobieta zawsze towarzyszyła największym sukcesom Adama Małysza i media, jak też fani skoczka, sami byli ciekawi, jak wygląda i jaką osobą jest ukochana uwielbianego reprezentanta Polski. Nie da się ukryć, że Izabela Małysz na przestrzeni lat zmieniła się w sposób tak znaczący, że aż ciężko w to uwierzyć.

Iza Małysz zmieniła się nie do poznania. W jej życiu doszło do wielu zmian

O ile Izabela Małysz była osobą, która przez lata sławy Adama Małysza starała się zachowywać swoją prywatność, o tyle często zmagała się z różnymi problemami i pomówieniami, o których mówiła dopiero po latach.

Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: "Małyszowej jest łatwiej za nazwisko". Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa. Ploty pojawiały się zwykle pod koniec sezonu, kiedy kończyły się tematy sportowe. Gdybym miała tyle dzieci, ile razy pisano, że jestem w ciąży, mielibyśmy z Adamem niezłą gromadkę – mówiła w 2011 r. na łamach "Gazety Wyborczej".

Na całe szczęście, teraz życie Izabeli Małysz wygląda zupełnie inaczej, a ona sama wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", dzięki czemu fani mogli zobaczyć ją w zupełnie innej odsłonie.

Aby zobaczyć, jak zmieniła się Izabela Małysz, przejdź do galerii poniżej:

Sonda
Czy podoba Ci się Izabela Małysz?
Adam Małysz nowym prezesem PZN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze