Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Takiego zdjęcia Izabeli Małysz jeszcze nie było. Nie do wiary, że to zrobiła. Aż ciarki przechodzą

2022-04-09 12:30

Kolejny sezon w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Minione miesiące były bardzo nieudane dla polskich skoczków, którzy zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nie był to również łatwy czas dla Adama Małysza. Legenda skoków pod koniec zmagań była mocno krytykowana przez zawodników. Po sezonie Małysz postanowił odpocząć i wybrał się na narty. Jego żona, Izabela Małysz pokazała z wyjazdu oryginalne zdjęcie.

Choć wynikowo polscy skoczkowie nie spisali się tak, jak można było się tego spodziewać przed sezonem, to w ostatnich miesiącach i tak działo się sporo w skokach narciarskich. Kryzys sportowy spowodował tarcia w związku i nie brakowało ostrych wypowiedzi w trakcie rywalizacji. W język nie gryzł się m.in. Adam Małysz, który odnosił się do wyników zawodników i Michala Doleżala.

Wielki rywal Adama Małysza podjął decyzję w sprawie przyszłości. Nieprawdopodobne, Simon Ammann zdecydował się na ten krok?

Izabela Małysz pokazała oryginalne zdjęcie. Że się na to odważyła...

Sytuacja odwróciła się pod koniec sezonu, gdy okazało się, że czeski szkoleniowiec nie będzie dłużej trenerem reprezentacji Polski. Wówczas wybuchła dość sporych rozmiarów afera i choćby Kamil Stoch atakował w wywiadach "Orła z Wisły". Sam Małysz w czasie największej burzy raczej starał się nie zabierać głosu i przez długi czas milczał.

Kiedy zobaczyliśmy, w jakich warunkach mieszka Marcelina Ziętek, zamurowało nas! Ukochana Piotra Żyły ma się czym chwalić, mamy zdjęcia

Dopiero niedawno zaczął udzielać wywiadów, w których stwierdził, że ostatnie dni były dla niego trudne. Ale w końcu przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Po tym jak PZN potwierdził nazwisko nowego trenera, którym będzie Thomas Tchurnbichler, Małysz wybrał się na zasłużony wypoczynek, o czym świadczą zdjęcia z mediów społecznościowych.

Takiego zdjęcia Izabeli Małysz jeszcze nie było

Zarówno na Facebooku jak i Instagramie Małysz pokazał zdjęcia z wypadu na narty. Legenda skoków narciarskich wraz z żoną, Izabelą Małysz skorzystali z przedłużającej się zimy i postawili na narciarską aktywność. Oryginalną fotografię z wypadu postanowiła opublikować również ukochana "Orła z Wisły". Fani mogli być zaskoczeni.

Izabela Małysz zdecydowała się bowiem na pokazanie zdjęcia, gdy ubrana jest w szlafrok. Ale to nie szokuje najbardziej. Żona byłego skoczka narciarskiego w tak skąpym stroju stanęła na zewnątrz, a w dodatku w na śniegu. I jak można zauważyć, nie ma na sobie zimowych butów. Niektórych mogą przejść ciarki z zimna, ale wydaje się, że słońce mocno ogrzewało żonę Małysza.

Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz
Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany