Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

To Adam Małysz robił ze swoją rodziną. Nie mogli się powstrzymać, musieli to pokazać

2022-06-19 16:47

Adam Małysz ma za sobą bardzo pracowity okres. Za kultowym sportowcem słabszy sezon reprezentacji Polski w skokach narciarskich i konieczność znalezienia następcy Michala Doleżala. Po tych zdarzeniach, medalista olimpijski udał się na urlop do Włoch z żoną, a także zgłosił swoją kandydaturę do zostania prezesem PZN i jest jedynym faworytem do objęcia tego urzędu. Jak na razie, sam Adam Małysz bardzo odpoczywa, co zauważyć możemy na jego mediach społecznościowych. Ukochana córka skoczka - Karolina, pokazała, co robiła z ojcem, mamą i swoim ukochanym mężem. Musieli to pokazać!

Adam Małysz oddał się odpoczynkowi. Legendarny skoczek narciarski, który ostatnimi czasy przyznał, że zamierza startować na prezesa PZN, został uwieczniony przez swoją córkę na zdjęciu, które pokazuje, jak relaksuje się medalista olimpijski. Najbliższa rodzina legendy polskiego sportu spędziła naprawdę udane chwile! Te zdjęcia mówią wszystko.

Hubert Hurkacz wygrywa pierwszy singlowy turniej w tym sezonie! Polak rozbił lidera światowego rankingu w finale

Adam Małysz odpoczywa. Ma za sobą bardzo dużo pracy

Poprzedni sezon w polskich skokach narciarskich był bardzo pracowity dla Adama Małysza, który musiał zapanować nad słabszą dyspozycją reprezentantów Polski, a także pomóc w znalezieniu następcy dla trenera Michala Doleżala. Po sezonie pełnym emocji kultowa postać polskiego sportu udała się do Włoch na urlop z żoną, a gdy wróciła, potwierdziła mediom, że zamierza startować na stanowisko prezesa PZN. 

- Chcę potwierdzić, że zgłosiłem swoją kandydaturę na Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Nie ogłaszałem tego wcześniej nie z powodu tajemnicy czy obaw, lecz chciałem po prostu dotrzymać harmonogramu zaplanowanego przez związek - pisał Małysz na swoich mediach społecznościowych.

Bardzo szybko okazało się, że Małysz jest jedynym kandydatem do objęcia urzędu, więc jego przyszłość zawodowa jest już praktycznie znana. Zanim jednak obejmie stanowisko, odpoczywa z bliskimi, co pokazała na swoich mediach społecznościowych jego córka - Karolina Małysz.

Artur Szpilka miał walczyć z Mariuszem Pudzianowskim! Szef KSW wszystko ujawnił | KOLOSEUM

Aby zobaczyć, jak Adam Małysz wyglądał w przeszłości, przejdź do galerii poniżej.

Karolina Małysz pokazała, jak odpoczywa z ojcem. Musieli to pokazać! 

Okazuje się, że Karolina Małysz wraz z mężem, Szymonem Czyżem, spędzili czas ze skoczkiem i byłą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" i raczyli się razem kiełbaskami grilla. Jak widać, polski mistrz wraz z rodziną bardzo korzystają z lata i pięknej pogody, a także okazji do wspólnych spotkań. Przed legendarnym skoczkiem już zaraz powrót do obowiązków, więc dobrze wiedzieć, że każdą wolną chwilę poświęca swoim najbliższym.

Karolina Małysz

i

Autor: instagram.com/karolinamalysz
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze