Simon Ammann

i

Autor: Cyfrasport Simon Ammann

Niepokojące doniesienia!

To już koniec legendy skoków narciarskich? Szokujące doniesienia, może nie wystartować w tym sezonie!

2022-09-28 10:10

Do mediów docierają dość niepokojące informacje na temat przyszłości Simona Ammanna. Legendarny Szwajcar nie podjął jeszcze decyzji w sprawie swojej przyszłości, jednak zdaniem szwajcarskich mediów, mało co wskazuje na to, aby Ammann jeszcze pojawił się na skoczni.

Simon Ammann nie podjął jeszcze decyzji w sprawie swojej przyszłości. Szwajcarski skoczek co prawda nie powiedział jeszcze, że jego kariera dobiegła końca, ale media są przekonane, że jego szanse występów w kolejnym sezonie Pucharu Świata są dość marne. Wiele wskazuje na to, że będziemy świadkami końca jednej z największych karier w historii sportów zimowych.

Iga Świątek: Mam nadzieję, że jestem dobrą szefową, ale to skomplikowane [WYWIAD]

Simon Ammann zwodzi swoich fanów. Jego przyszłość to zagadka

Sam Ammann nie pojawił się jeszcze na przygotowaniach do sezonu i tak naprawdę nikt nie wie, jaką decyzję podejmie na swoją przyszłość. Szwajcarskie media, są przekonane, że do regularnych występów Ammanna może nie dojść. Sam skoczek, tuż po zakończeniu Igrzysk Olimpijskich w Pekinie mówił, że jego czas w dyscyplinie powoli dobiega końca.

- Nigdy nie szukałem idealnego momentu na rezygnację, nie mam problemu z tym, by taką decyzję podjąć latem lub jesienią. Póki co zostawiam sobie jeszcze okienko, może bez konkretnych celów - mówił pod koniec minionej zimy Simon Ammann. Na nieco ponad miesiąc przed rozpoczęciem kolejnego sezonu jego ewentualna dalsza rywalizacja na skoczni stoi pod dużym znakiem zapytania Czas teraz na młodszych. Szwajcarskie skoki narciarskie nie mogą już na mnie polegać - mówił Simon Ammann.

Nikt nie zna planów Ammanna. Nawet jego trener

Okazuje się, że tak naprawdę nikt nie zna planów Ammanna, a on sam nie przedstawił jeszcze żadnego stanowiska, mimo że sezon już niebawem. 

-  Jeśli zamierza jeszcze skakać, powinien się niebawem do nas zgłosić. Piłka jest po jego stronie - uważa szkoleniowiec indywidualny Simona Ammanna, Martin Kuenzle, cytowany przez portal "skijumping.pl".

Nowe wieści o córce Lewandowskich. Żona Roberta wszystko ujawniła, zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Sonda
Czy lubisz Simona Ammanna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze