To nagranie z Adamem Małyszem nie zostawia wątpliwości. Wielkie poruszenie, legenda wszystko pokazała

2022-05-21 16:14
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Co prawda za oknami coraz ładniejsza pogoda i wyższe temperatury, ale skoczkowie narciarscy już teraz myślą o tym, co czeka ich w zimie. Wszystkie kadry narodowe pomału rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Zawodnicy z kadry B do zmagań szykują się w Chorwacji. Na Bałkanach obecny jest również Adam Małysz, który pochwalił się niecodziennym wideo. Kibice byli zachwyceni.

Dla reprezentacji Polski w skokach narciarskich otworzył się nowy rozdział w historii. Parę miesięcy temu stało się jasne, że Michal Doleżal nie będzie już szkoleniowcem biało-czerwonych. Schedę po Czechu przejął Thomas Thurnbichler, dla którego jest to pierwsze tak wielkie wyzwanie w trenerskiej karierze. Austriak pracę zaczął od sporych zmian.

Marta Kubacka zobaczyła, co wyczynia jej pies w domu. Nie wytrzymała i pokazała łzy na wideo

Małysz pochwalił się wyjątkowym nagraniem. Wszystko widać jak na dłoni

Głównym zdaniem Thurnbichlera jest odbudowanie formy czołowej trójki, a więc Kamila Stocha, Piotra Żyły oraz Dawida Kubackiego. Wszyscy związani ze skokami narciarskimi chcieliby, aby Polacy znów odnosili sukcesy na największych imprezach i zapewne z przede wszystkim tego rozliczany będzie młody austriacki szkoleniowiec.

Justyna Żyła postawiła na wielką zmianę w swoim życiu. Fani jej nie poznają, zdecydowała się na taki krok

Ale jako główny trener Thurnbichler będzie również pracował nad wprowadzaniem do kadry młodych skoczków. Dlatego też postawiono na inny system pracy niż dotychczas. To z kolei ma przynieść rezultaty w przyszłości. Tradycyjnie jednak kadra została podzielona na kilka grup. Reprezentacja B przygotowuje się obecnie w Chorwacji.

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?

To wideo z Małyszem stało się hitem. Mistrz wciąż to ma

Z bliska przygotowaniom przygląda się Adam Małysz. Dyrektor do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN z Chorwacji opublikował kilka zdjęć z zawodnikami. Prawdziwym hitem stało się jednak ostatnie nagranie. Małysz pokazuje na nim odpowiednią pozycję najazdową i nie ma wątpliwości, że mistrz wciąż ma "to coś".

Kibice byli zachwyceni krótkim wideo z Orłem z Wisły. - Jeszcze by Pan pokazał młokosom gdzie raki zimują - brzmi jeden z komentarzy internautów. - Pewnie jakby wznowił karierę to by lepiej skakał od połowy naszej młodzieżówki - uważa inny fan.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze