Elly Mattiuzzo

i

Autor: Instagram / Elly Mattiuzzo Elly Mattiuzzo

Tragiczna śmierć 18-letniej sportsmenki. Zginęła z narzeczonym w wypadku, auto było zmiażdżone

2021-12-07 18:42

Życie potrafi być bardzo kruche... Chwila nieuwagi potrafi zakończyć się tragicznie. Była juniorska mistrzyni świata Elly Mattiuzzo razem ze swoim ukochanym zginęła w fatalnym wypadku. Samochód, którym podróżowali, roztrzaskał się w czołowym wypadku w okolicach San Marino. Fiat 500 zderzył się tam z volkswagenem golfem. Finał był tragiczny!

Tragiczne informacje napływają z Włoch. Zaledwie 18-letnia łyżwiarka figurowa Elly Mattiuzzo zginęła w katastrofalnym wypadku niedaleko granicy z San Marino. Szczegóły ujawniała "La Gazzetta dello Sport", która ujawniła szczegóły tragedii, która rozegrała się na drodze Pedemontana dal Castello di Borgo Maggiore w kierunku Castello di Murata. Informacje przekazane przez włoski dziennik są porażające! Para zginęła na miejscu w wypadku "na czołówkę"!

NIE PRZEGAP! Michal Doleżal ma bardzo duży problem. Mocno to przeżywa, wszystko wyszło na jaw

Nie żyje młoda łyżwiarka figurowa

Para miała poruszać się fiatem 500. Według relacji "La Gazzetta dello Sport", kierujący pojazdem stracił panowanie nad nim. Fiat wyjechał na czołówkę z volkswagenem golfem. Pierwszy z samochodów miał zostać zmiażdżony. Narzeczeni zginęli na miejscu. Mężczyzna, który prowadził drugi pojazd miał uniknąć poważniejszych obrażeń.

Kim była Elly Mattiuzzo?

Elly Mattiuzzo i Daniele od niedawna byli narzeczeństwem. Niestety, ich życie zakończyło się zdecydowanie zbyt wcześnie. Zaledwie 18-letnia Włoszka była mistrzynią świata juniorów w łyżwiarstwie figurowym. Pasjonowała się samochodami. Uczęszczała także do szkoły artystycznej Volta-Fellini w Riccione.

Bayern Monachium ZABLOKOWAŁ występ Roberta Lewandowskiego w meczu z Węgrami?! | Futbologia

QUIZ. Ile zapamiętałeś z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020? 12/15 dla fana to minimum

Pytanie 1 z 15
Ile medali na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 zdobyli Polacy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze