Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Nietypowy biznes

Tym poza skokami zajmuje się Kamil Stoch. O tym fakcie z jego życia mogliście nie wiedzieć. Dostaje ogromną pomoc od żony

2022-12-25 9:21

Kamil Stoch już teraz jest legendą polskiego sportu. Dzięki swoim wielkim osiągnięciom na skoczniach narciarskich zdobył nie tylko mnóstwo cennych trofeów, ale także serca milionów kibiców. Stoch nie poprzestaje jednak na swojej ukochanej dyscyplinie sportowej. Rozwija się również jako biznesmen i swego rodzaju... projektant. A to związane jest z jego zajęciem poza skokami.

Gdy Adam Małysz zbliżał się powoli do zakończenia kariery, kibice zastanawiali się, czy ktoś zdoła nawiązać do jego niebywałych osiągnięć. Odpowiedź na to pytanie i zmartwienie w jednym przyszła bardzo szybko. Gdy jeszcze Orzeł z Wisły startował w Pucharze Świata, wyrósł jego następca. Kamil Stoch bardzo szybko wdarł się na światową scenę i zaczął zdobywać medale największych imprez w skokach narciarskich. I obecnie przebił osiągnięcia legendy z Wisły.

Kamil Stoch i jego biznes. Ma wielką pomoc od żony

Zwłaszcza na igrzyskach olimpijskich. Stoch trzykrotnie zdobywał złoty medal tej imprezy i na zawsze zapisał się na kartach historii skoków narciarskich. Stoch wciąż jest głodny sukcesów i chce zdobywać kolejne medale. Jednak wybitny zawodnik nie skupia się wyłącznie na swoim pierwotnym zajęciu. Od kilku lat kibice Stocha mogą korzystać z produktów sygnowanych nazwiskiem mistrza olimpijskiego.

A mowa tutaj o... czapkach. Bo tym właśnie zajmuje się firma Kamiland.  - Kamiland – to tutaj, w samym sercu Zimowej Stolicy Polski, powstają wyjątkowe kolekcje czapek i odzieży, sygnowane i certyfikowane przez trzykrotnego Mistrza Olimpijskiego, Kamila Stocha, który aktywnie bierze udział w tworzeniu każdego z produktów i jest ich wiernym użytkownikiem - można przeczytać na oficjalnej stronie. W całym przedsięwzięciu skoczek ma ogromną pomoc ze strony żony. Ewa Bilan-Stoch przygotowuje wyjątkowe sesje, które promują nowe kolekcje odzieży.

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra po raz 40. w tym sezonie Pucharu Świata?
Piotr Żyła i jego show przed kamerami: Gdy ledwo żyję, jestem najbardziej zadowolony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany