Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Gorrrrąco!

Ukochana Piotra Żyły poszła na całość. Zmysłowe zdjęcie Marceliny Ziętek trafiło do sieci, aż musieliśmy się schłodzić

2023-06-04 20:05

Piotr Żyła od wielu lat jest czołowym skoczkiem świata i rozpoczął już harówkę, by zimą ponownie odnosić sukcesy. Jego największym wsparciem od dłuższego czasu jest Marcelina Ziętek, która skradła serce "Wiewióra". Ukochana Żyły szybko zyskała popularność wśród kibiców skoków narciarskich i chętnie dzieli się z fanami chwilami z życia prywatnego. Ostatnio 25-latka poszła na całość, a jej zmysłowe zdjęcie trafiło do sieci. Po zobaczeniu tej fotografii aż musieliśmy się schłodzić!

W ostatnim sezonie Żyła był obok Dawida Kubackiego najlepszym polskim skoczkiem i zachwycał kibiców swoją formą. Punktem kulminacyjnym były oczywiście mistrzostwa świata, na których 36-latek obronił tytuł sprzed dwóch lat na normalnej skoczni i jeszcze bardziej przesunął granicę wieku najstarszego złotego medalisty MŚ w historii. Swój udział w wielkich sukcesach "Wiewióra" ma też jego ukochana, która na co dzień jest dla niego największym wsparciem. Marcelina Ziętek skradła jego serce kilka lat temu i pomogła pozbierać się mu po burzliwym rozstaniu z byłą żoną, Justyną Żyłą. 25-latka już wcześniej była rozpoznawalna m.in. z roli Kai Jarosik w paradokumencie TVN pt. "19+". Związek ze skoczkiem sprawił jednak, że zyskała wielu nowych fanów, którzy natychmiast zaciekawili się jej życiem. Marcelina chętnie dzieli się z nimi swoją prywatnością, czego ostatnio dała kolejny przykład.

Ukochana Piotra Żyły poszła na całość. Zmysłowe zdjęcie Marceliny Ziętek

Pogoda w Polsce od dłuższego czasu jest naprawdę dobra, a pełne słońce zachęca do opalania się. W weekend nie brakowało słonecznych chwil, a temperatura oscylowała w granicach 20 stopni Celsjusza, co wystarczyło Ziętek do tego, by zadbać o opaleniznę. Dziewczyna Żyły wskoczyła w bikini i w ogródku korzystała z promieni słońca. W błogich chwilach towarzyszył jej ukochany pupil, który także doczekał się przyjemności z rąk właścicielki. Była miss południa nastolatek wyczesywała jego futro specjalnym grzebieniem, a pogoda najwyraźniej była dla niej wymarzona. W pewnej chwili Marcelina musiała schłodzić się lodem na patyku!

Profil ukochanej Żyły na Instagramie śledzi niemal 100 tysięcy użytkowników i wszyscy oni mogli zobaczyć, jak kobieta rozkoszowała się lodem podczas opalania. Z pewnością niejeden fan pozazdrościł jej tych chwil i sam chciałby się poopalać i zajadać się lodem. Na szczęście temperatura powietrza w Polsce powinna utrzymywać się na wysokim poziomie i takich okazji będzie jeszcze wiele. Poniżej zobaczysz najgorętsze zdjęcia Marceliny Ziętek:

Zmysłowe zdjęcie Marceliny Ziętek z lodem

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Zmysłowe zdjęcie Marceliny Ziętek z lodem
Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze