Powrót skoków do TVP! Ważne wieści dla kibiców, znów będą mogli wybrać

2021-11-29 8:35
Skoki narciarskie w Ruce
Autor: AP PHOTO Skoki narciarskie w Ruce

Skoczkowie narciarscy ruszyli z nowym sezonem Pucharu Świata. Niestety, po dwóch weekendach Polacy nie mają powodów do zadowolenia. Duże problemy z oddawaniem dobrych skoków na chimerycznych skoczniach sprawiły, że do czołówki brakuje na razie naprawdę wiele. Czy inaczej będzie w ten weekend? Tego nie wiemy! Jedno jest pewne... Skoki będzie można oglądać nie tylko w TVN, ale i TVP! To wielki powrót!

Ten sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich jest wyjątkowy z wielu względów. Chodzi nie tylko o duże nagromadzenie ważnych imprez - Turnieju Czterech Skoczni, mistrzostw świata w lotach i Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, ale także ze względu na zmianę nadawcy w Polsce. Po wielu latach konkursy pokazuje nie TVP, a TVN. Niektórzy zdążyli się już do tego przekonać. Inni wciąż tęsknią za transmisjami u publicznego nadawcy. W ten weekend nastąpi... wielki powrót skoków do TVP Sport. Dlaczego?

NIE PRZEGAP! Michal Doleżał grzmiał po skoku Kamila Stocha! Trener Polaków musiał to powiedzieć głośno

Puchar Świata w skokach: Wielki powrót do TVP!

Przed nami pierwsze polskie konkursy Pucharu Świata w tym sezonie. Do tej pory rywalizacja w Wiśle otwierała całe zmagania, ale w kalendarzu 2020/2021 postawiono jednak na Niżny Tagił! Biało-czerwoni wystartowali w tym roku fatalnie, ale nadzieją jest, że zmieni się to właśnie przed własną publicznością. Fani maja na to wielką nadzieję. Zmagania będzie można oglądać w TVP i TVN. Skąd nagły powrót skoków do telewizji publicznej?

Mała Karolina Małysz oglądała skoki taty Adama. Poznaj szczegóły w galerii poniżej!

Jeszcze przed sezonem Pucharu Świata wiadomo było, że cała rywalizacja skoków będzie transmitowana jedynie na antenie TVN. TVP miało mieć jednak prawa do prowadzenia relacji na żywo z konkursów w Polsce, czyli w Zakopanem i Wiśle. Tak będzie właśnie w nadchodzący weekend.

NIE PRZEGAP! Piotr Żyła nagle zdjął spodnie i zaczął strasznie dyszeć! Wszystko się nagrało, dziwne WIDEO

PŚ Wisła w TVP: Kto skomentuje skoki?

Wiadomo już, że Puchar Świata w Wiśle będzie transmitowany w TVP. Czyj komentarz usłyszą kibice, którzy zdecydują się obejrzeć polskie zawody na antenie publicznego nadawcy? TVP Sport postawiło na duet Przemysław Babiarz - Stanisław Snopek.

Sonda
Gdzie wolisz obejrzeć skoki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze