Wzbudza zachwyt

Zjawiskowa ekspertka zachwyca na antenie TVN. Magdalena Pałasz kusi długimi nogami. Noty? Same 20-tki [ZDJĘCIA]

2022-12-28 12:16

Przeniesienie konkursów Pucharu Świata z TVP do TVN podzieliło kibiców. Jedni twierdzą, że to dobry ruch, inni woleli oglądać skoki w telewizji publicznej. Fanów skoków po zmianie stacji transmitującej rywalizację skoczków zachwyca przede wszystkim zjawiskowa ekspertka Magdalena Pałasz. Była skoczkini sprawia, że wielu kibiców musi wstrzymywać oddech. Magdalena Pałasz prężyła ostatnio długie nogi na Instagramie.

Wiele plusów i minusów miało przeniesienie konkursów skoków narciarskich z TVN do TVP. Niektórzy kibice są zachwyceni tą zmianą. Inni komentatorzy, inni eksperci i odświeżenie oprawy - to kwestie, które przemawiają na plus TVN-u. Wśród ekspertów jest ta, dla której fani wstrzymują oddech. Była skoczkini Magdalena Pałasz zachwyca na antenie. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie z notą 20. Uwagę kibiców przykuły przede wszystkim jej długie nogi.

Zawrotna suma dla zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni. Ogromne pieniądze, od których może zakręcić się w głowie!

Magdalena Pałasz zachwyca na antenie TVN i Instagramie

Magdalena Pałasz to była polska skoczkini, która teraz uprawia te skoki tylko amatorsko i rekreacyjnie zachwyciła najnowszą fotografią na Instagramie.

- 20,20,20,20,20! 5x 20. z takimi notami kończymy dzisiejszy dzień - pisała ostatnio na Instagramie Magdalena Pałasz.

Kibice byli zachwyceni. - Madzia? Perfekcyjna 20 dla Ciebie - napisał jeden z kibiców pod zdjęciem ekspertki TVN. - Takie noty za styl daje Tobie Magda, wyglądasz cudownie - pisał pan Wojciech. - Dyskwalifikacja za kombinezon - zażartował inny fan.

Gorzkie słowa o wielkim rywalu Małysza. Fatalne wieści, takie coś nie wydarzyło się od ponad 20 lat!

Zobacz zdjęcia Magdaleny Pałasz w galerii poniżej!

Piotr Żyła i jego show przed kamerami: Gdy ledwo żyję, jestem najbardziej zadowolony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze