Znany skoczek rzucił WYZWANIE kibicom. Nie uwierzył w to, co zobaczył. Prawdziwa LAWINA

2021-01-14 17:03 dko
Mackenzie Boyd-Clowes
Autor: East News Mackenzie Boyd-Clowes

Sportowcy od wielu lat mają zdecydowanie większe możliwości wchodzenia z fanami w interakcję. Dzieje się tak za sprawą mediów społecznościowych. Ale z tych trzeba umieć korzystać. Kanadyjski skoczek Mackenzie Boyd-Clowes udowadnia, że wie jak zmobilizować fanów. Jednak efekty jego ostatniej akcji przerosły chyba wszelkie oczekiwania.

W stawce Pucharu Świata jest kilku skoczków, którzy mimo braku wielkich sukcesów na swoim koncie, cieszą się dużą popularnością fanów. Tak jest w przypadku właśnie Mackenzie Boyd-Clowes'a. Kanadyjczyk w konkursach pojawia się już od wielu lat i osiąga coraz lepsze wyniki. Kibice kojarzą go również ze sporej aktywności w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Twitterze.

PŚ Zakopane: Na tą WAŻNĄ informację czekali WSZYSCY! Kamil Stoch i spółka poznali wyniki testów na koronawirusa

Za rzucanie do tarczy ZAROBIŁ więcej niż Kamil Stoch. Ta kwota POWALA!

Ostatnio Boyd-Clowes wpadł na pomysł, aby rzucić kibicom pewne wyzwanie. Na Twitterze napisał: - Jeśli uzyskam wynik 100 retweetów, to w ten weekend wystartuję w Zakopanem. Na odpowiedź fanów nie było trzeba długo czekać. Biorąc pod uwagę, że profil Kanadyjczyka śledzi aż 11 tysięcy użytkowników, 100 "podań dalej" wpisu wydawało się bardzo prawdopodobne.

Kibice znów wejdą na drzewa by zobaczyć Stocha? Zakopane czeka na Puchar Świata!

Ale zapewne szybkość z jaką kibice podawali dalej jego twitt mogła zadziwić samego zawodnika. Wymagany poziom uzyskany został błyskawicznie. Pojawiła się lawina retweetów, szczególnie ze strony polskich kibiców. - Ok ludzie, przekonaliście mnie do zrobienia tego - napisał zaledwie chwilę później Boyd-Clowes.

Najnowsze