Adam Małysz i Izabela Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz i Izabela Małysz

Prywatne sekrety

Żona zdradziła, jaki naprawdę jest Adam Małysz. W życiu byście nie podejrzewali go o coś takiego

2022-12-26 20:56

Adam Małysz i Izabela Małysz od wielu lat stanowią niezwykle zgrane małżeństwo. Choć przez długi czas kobieta musiała radzić sobie w Wiśle sama, gdy jej wybranek serca osiągał sukcesy na całym świecie, ich związek przetrwał tę próbę i są do dziś bardzo szczęśliwi. Być może sekret prywatnego sukcesu Małyszów leży w tym, jaki naprawdę jest "Orzeł z Wisły". Z słów jego życiowej partnerki wynika, że pozory mogą naprawdę mylić!

Adam Małysz przez lata dał się poznać ze strony bardzo skromnego człowieka. Już w latach sportowej świetności z wywiadów na skoczniach wyłaniał się obraz osoby niezwykle stonowanej i zdystansowanej do otaczającego świata. Zarówno on, jak i jego żona, przez lata niechętnie opowiadali o prywatnych sprawach. Ich życie osobiste nie mogło być usłane różami, gdy sportowca długimi miesiącami brakowało w domu. Jednak przetrwali tę próbę i dzisiaj znacznie częściej zabierają głos na temat swojego związku i życia poza sportem. W jednym z wywiadów wybranka serca legendarnego skoczka narciarskiego zdradziła, jaki jest on naprawdę. Z jej słów wynika, że Małysz w wywiadach i Małysz w życiu to w zasadzie dwie różne osoby!

Piotr Żyła nie jest katolikiem! Ksiądz zabrał głos, wspomina to po latach

Izabela Małysz powiedziała, co urzekło ją w mężu

Izabela Małysz w rozmowie z magazynem "Gala" postanowiła przybliżyć czytelnikom osobę swojego męża. W szczerym wywiadzie zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Adamie Małyszu, gdy oboje byli jeszcze młodzi. Okazało się, że choć na pierwszy rzut oka "Orzeł z Wisły" wydaje się osobą bardzo skromną i stonowaną, to w życiu prywatnym potrafi być bardzo zdecydowany. Obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego błyszczy również w domu poczuciem humoru, co znacznie pomaga przełamywać lody w prywatnych relacjach.

Kamil Stoch jednym zdjęciem rozczulił fanów. Wybrał się z żoną w wyjątkowe miejsce, wystarczyły dwa słowa

Tak Izabela Małysz mówi o swoim mężu

- Poczucie humoru. Pozornie Adam jest nieśmiałym chłopcem. W rzeczywistości jest twardym, zdecydowanym i przedsiębiorczym facetem. Od początku wiedziałam, że to taki typ, który się w życiu nie zgubi - skomplementowała we wspomnianym wywiadzie życiowego partnera Izabela Małysz. Po przeczytaniu takich słów sam Adam Małysz z pewnością mógł być bardzo dumny i uradowany tym, jak widzi go jedna z najważniejszych osób w jego życiu.

Jaki naprawdę był rok 2022 w sporcie? Kto zabłysnął najbardziej, a kto srogo zawiódł?

Posłuchaj podsumowania roku w podcaście SUPER SPORT!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze