Adam Małysz

i

Autor: AKPA Adam Małysz

Czy to jest zabawne?

Zrobili karykaturę z Adama Małysza i to upublicznili. Nie uwierzysz, jak go nazwali

2023-04-06 16:28

Adam Małysz wiele lat dostarczał polskim kibicom niesamowitych emocji. Nasz legendarny skoczek narciarski nie miał sobie równych na obiektach całego świata. Nic dziwnego, że nawet lata po zakończeniu kariery, wciąż jest postacią niezwykle rozpoznawalną. Na tyle, że jego wizerunek przyciąga uwagę na różne sposoby. "Orzeł z Wisły" doczekał się między innymi swojej karykaturalnej podobizny z tytułem, nawiązującym do jego wyglądu.

Adam Małysz od jakiegoś czasu pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Choć ma mnóstwo obowiązków organizacyjnych, to nie zapomina o poczuciu humoru. Legendarny skoczek z Wisły chętnie udziela się w mediach społecznościowych i z dystansem podchodzi do otaczającej go rzeczywistości. Czasami nawet chętnie żartuje z siebie. Tak było w przypadku specjalnej karykatury, która wzorowana była właśnie na "Orle z Wisły". Małysz nie widzi problemu w komiksie ze swoim udziałem, nawet jeśli nosi on delikatnie prześmiewczy tytuł, nawiązujący do wyglądu mistrza skoków narciarskich. Fani byli zachwyceni, choć takiej nazwy raczej żaden z nich by nie wymyślił. A przynajmniej nie na poczekaniu bez chwili zastanowienia.

Kamil Stoch przyznał, co pokazała mu sytuacja Kubackich. Ważna życiowa lekcja! Każdy czasem o tym zapomina

Karykatura Adama Małysza w internecie

W mediach społecznościowych po niedawnych konkursach skoków narciarskich w Planicy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy pod adresem Słoweńca - Anże Laniska. Wszedł on bowiem na podium z podobizną Dawida Kubackiego, który musiał zrezygnować ze startów w końcówce sezonu z powodu choroby ukochanej żony. Gest ten bardzo spodobał się Adamowi Małyszowi. Stał się również przyczynkiem do powstania wspomnianego komiksu z karykaturą byłego skoczka. "Wspaniały gest Anże Laniska, który pokazał, jak wielkim jest sportowcem i wspaniałym człowiekiem" - mówi karykaturalna, kreskówkowa podobizna Małysza.

Wielki rywal Małysza wraca na skocznię. Janne Ahonen ogłosił swoje wielkie plany, będziecie zaskoczeni

Tak nazwali karykaturę mistrza

Komiksowy Adam Małysz został ochrzczony jako "Kapitan Wąs". To rzecz jasna nawiązuje do jego image'u i zarostu, który nosi od lat. Takie wydanie mistrza przypadło do gustu kibicom. W komentarzach zostawiali oni łapki w górę i uśmiechnięte emotikony. Z pewnością wielu z nich nie może doczekać się kolejnych przygód z udziałem nowego bohatera internetowych komiksów w mediach społecznościowych.

Najnowsze