Czarna sukienka i szpilki! Tak Agnieszka Radwańska prezentuje WIELKI BRZUCH [ZDJĘCIE]

2020-07-07 21:02 MC
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska niedługo urodzi dziecko, ale na razie z dumą prezentuje ciążowy brzuszek. "Isia" kilka tygodni temu zdecydowała się na pamiątkową sesję zdjęciową, której efekty można podziwiać w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała się w czarnej sukience i szpilkach, budząc ogromny zachwyt wśród fanów!

Agnieszka Radwańska, która regularnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, w ciąży wygląda kwitnąco! Wystarczy rzucić okiem na zdjęcie, które pojawiło się we wtorek na jej Instagramie. W czarnej sukience i czarnych szpilkach z dumą prezentuje ciążowy brzuszek. Reakcje fanów nie mogły być inne... Wszyscy wpadli w zachwyt! "Jaka piękna!", "Śliczne zdjęcie", "Ślicznie wyglądasz", "Przepięknie" - to tylko kilka komentarzy, które pojawiły się przy zdjęciu.

Agnieszka Radwańska URODZIŁA dziecko? To ZDJĘCIE rozwiewa wątpliwości!

Kiedy rodzi Radwańska? Termin porodu to wielka tajemnica! Kilka dni temu była tenisistka zorganizowała baby shower, czyli imprezę mającą miejsce krótko przed porodem. Przy tej okazji zdradziła płeć dziecka. To chłopiec.

Najnowsze