Agnieszka Radwańska wzięła udział w sesji NAGO. Ksiądz był rozczarowany i oburzony

2021-04-07 12:12 kkn
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Krytyka dla sportowców to w zasadzie chleb powszedni. Nie trudno jest podpaść kibicom. Czasami wystarczy jeden gorszy występ na sportowej arenie, jedno źle wypowiedziane zdanie, czy nieodpowiednie zdjęcie opublikowane w nie do końca przemyślanym momencie. To jak szybko można wywołać burzę, przekonała się swego czasu Agnieszka Radwańska. Jej odważne zdjęcie dla amerykańskiego magazynu spotkało się z reakcją... księdza.

Tenis jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Zawodnicy z czołówki rozpoznawalni są tak naprawdę wszędzie, a ich nazwisko stanowi nierzadko markę. Taką rozpoznawalnością może cieszyć się Agnieszka Radwańska. Krakowianka przez wiele lat znajdowała się wśród najlepszych tenisistek na świecie, co raz po raz udowadniała na kortach. "Isia" wygrała wiele prestiżowych turniejów i była wysoko w rankingu WTA. Nie dziwne więc, że dostawała mnóstwo ofert od największych marek na świecie, a także otrzymywała propozycje sesji fotograficznych. Tych Radwańska na koncie ma kilka. Żadna nie spotkała się z tak dużą reakcja wśród fanów jak ta, która miała miejsce w lipcu 2013 roku. Wówczas Radwańska zagościła w amerykańskim magazynie "ESPN Body Issue". Tenisistka przed obiektywem zaprezentowała się nago.

Tak mieszka Agnieszka Radwańska! Gdy patrzy się na ten dom, można popaść w kompleksy! [ZDJĘCIA]

Rzecz jasna w magazynie wszystkie intymne strefy były skrupulatnie zasłonięte, ale i tak spotkało się to ze sporym hejtem ze strony fanów. Niektórzy nie ukrywali oburzenia, wytykając Radwańskiej, że takie akty nie przystoją jej jako ambasadorce polskiego sportu i katoliczce. Nie zabrakło również głosów oburzenia ze strony księży, co miało związek z udziałem Radwańskiej w kampanii "Nie wstydzę się Jezusa". "Isię" w jednym z wywiadów skrytykował jeden z księży. Jego wypowiedź przeczytacie w galerii poniżej.

Agnieszka Radwańska BRUTALNIE ZHEJTOWANA za ZDJĘCIA na plaży w Dubaju! "Jak pani nie wstyd?!"

Najnowsze