Agnieszka Radwańska zdemaskowana przez Janowicza! Wystarczyło jedno zdjęcie, wszystko widać jak na dłoni

2021-09-15 21:42
Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz
Autor: Facebook / Jerzy Janowicz Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz

Agnieszka Radwańska wciąż jest niezwykle popularną osobą, choć swoją karierę zawodową zakończyła już kilka lat temu. Obecnie „Isia” poświęca się życiu rodzinnemu – spędza więcej czasu ze swoim mężem oraz malutkim synkiem. Nie zapomina jednak o aktywności fizycznej i nie raz zdarza się jej trenować z innymi tenisistami. Teraz spotkała się ona z Jerzym Janowiczem, który postanowił pokazać fanom bardzo wymowne zdjęcie z Agnieszką Radwańską.

Agnieszka Radwańska to wciąż najlepsza polska tenisistka, jaka występowała na światowych kortach, choć ma godną następczynię w osobie Igi Świątek, która ma szansę w przyszłości przerosnąć swoimi osiągnięciami starszą z sióstr Radwańskich. „Isia” od kilku lat cieszy się już sportową emeryturą i chyba nie żałuje. Jak przyznawała w wielu wywiadach, lata kariery doprowadziły jej organizm do tragicznego stanu, w którym ból towarzyszył jej niezwykle często. Teraz może ona poświęcić się rodzinie, jednak nie zapomina o swoim tenisowym środowisku. Często możemy zobaczyć Agnieszkę Radwańską w towarzystwie tenisistów, a co jakiś czas chwali się ona także treningami, podczas których chętnie chwyta za rakietę, aby rekreacyjnie zagrać w tenisa. Teraz zdjęciem z takiego spotkania pochwalił się Jerzy Janowicz, który opatrzył je bardzo wymownym podpisem na temat polskiej tenisistki.

Tenisowa sensacja w Szczecinie! Polak pokonał rywala z pierwszej „100” rankingu ATP!

Agnieszka Radwańska na treningu z Jerzym Janowiczem. Tenisista pokazuje wymowne zdjęcie

Agnieszka Radwańska nie raz była widziana na korcie już po zakończeniu swojej kariery, co często budziło wielkie nadzieje jej fanów na powrót „Isi” do cyklu WTA. Na to się jednak nie zanosi i z upływam lat będzie to coraz mniej prawdopodobne. Nie oznacza to jednak, że Agnieszka Radwańska całkiem odłoży rakietę na bok, bowiem wciąż gra w tenisa cieszy ją, choć jest to tylko gra rekreacyjna.

Wyszła prawda na temat wykształcenia Igi Świątek! Zwlekała z tym ponad rok

Tym razem Agnieszka Radwańska trenowała z Jerzym Janowiczem. Zdjęciem z tego spotkania na Facebooku pochwalił się sam zawodnik, który… postanowił zażartować z podejścia swojej koleżanki do treningów, bowiem nie wyglądała ona na zbyt zmęczoną. – Od razu widać kto przyszedł na korty ciężko trenować a kto przyszedł tylko zrobić sobie zdjęcie... – napisał Jerzy Janowicz, wszystko oczywiście w żartobliwym tonie.

Sonda
Kto jest najwybitniejszą polską tenisistką w historii? Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze