Olga Szarypowa, Alexander Zverev

i

Autor: Instagram Olga Szarypowa, Alexander Zverev

Alexander Zverev BIŁ swoją dziewczynę? Trwa oficjalne śledztwo, szokujące oskarżenia!

2021-11-18 11:33

Alexander Zverev bił swoją dziewczynę? Olga Szarypowa, była dziewczyna niemieckiego tenisisty, w kolejnych wywiadach podtrzymuje szokujące oskarżenia, a ATP rozpoczęło oficjalnie śledztwo. Zverev twierdzi, że jest niewinny, przekonując, że jego była dziewczyna kłamie. Niemiec zadeklarował też współpracę przy dochodzeniu. Według Szarypowej gwiazdor znęcał się nad nią fizczynie i psychicznie. Maltretowana Rosjanka miała nawet być na skraju samobójstwa. Czy Zverev faktycznie bił swoją dziewczynę? ATP zapowiada, że zamierza ustalić fakty.

Hubert Hurkacz po porażce 2:6, 2:6 z Jannikiem Sinnerem w drugim meczu w ATP Finals wciąż ma szanse na awans do półfinału, ale nie wszystko już zależy tylko od niego. W dodatku na drodze Polaka stoi teraz mistrz olimpijski Alexander Zverev. Niemiec zdobył w Tokio złoto, ale i tak więcej mówi się o szokujących oskarżeniach jego byłej dziewczyny, która twierdzi, że gwiazdor przez lata ją katował. Olga Szarypowa w kolejnych wywiadach oskarża Zvereva, że ten w czasie ich związku maltretował ją fizycznie i psychicznie. Kobieta miała być nawet z tego powodu na skraju samobójstwa. - Pierwszy raz zdarzyło się to na początku związku, doszło do kłótni i on uderzył moją głową o ścianę z taką siłą, że aż padłam na podłogę - twierdzi Olga Szarypowa. - Raz w czasie jednego z turniejów wybiegłam z hotelu boso, pobita. Uciekłam, bo bałam się o swoje życie. On dusił mnie poduszką, wykręcał mi ręce. To nie była pierwsza i nie ostatnia sytuacja, kiedy podniósł na mnie rękę - dodała. - Bił mnie i znęcał się psychicznie. Ciągle powtarzał: "Jesteś niczym, nic nie masz. Ja mam pieniądze, sukces. A ty? Nic".

Alexander Zverev BIŁ swoją dziewczynę? Olga Szarypowa oskarża Niemca

- Podczas tej kłótni uderzył mnie w twarz. Potem wyszedł z pokoju, a ja umierałem. Umierałem emocjonalnie (...). Zrozumiałam, że nie mogę już tak żyć, że nie mogę już być z tą osobą, ale on nie pozwoli mi odejść - opowiada Olga Szarypowa, która postanowiła wtedy popełnić samobójstwo. W pokoju hotelowym znalazła zapas insuliny. - Wiedziałem, że jeśli jesteś zdrową osobą i bierzesz insulinę, możesz umrzeć. Zrobiłam sobie zastrzyk, nie bałem się Chciałam po prostu odejść, bo już nie mogłam tego znieść (...). On wrócił do pokoju i zorientował się, co zrobiłem. Zaczął błagać, żebym otworzyła drzwi - kontynuuje szokującą opowieść Rosjanka, która twierdzi, że tenisista wraz ze sprowadzonym członkiem obsługi turnieju ostatecznie przekonał ją, by ich wpuściła do pokoju. Dostała jakieś tabletki, prawdopodobnie z glukozą. Wyzdrowiała, ale potem spędziła trzy dni w pokoju hotelowym z zasuniętymi zasłonami, leżąc w łóżku w głębokiej depresji. - Nie chciałem już żyć. Ciągle od niego słyszałem takie, że jestem złą osobą, że na nic nie zasługuję. Myślałem: „Jeśli jestem złym człowiekiem i nikogo nie obchodzę, po co żyję?”

Alexander Zverev OSKARŻENIA byłej dziewczyny. Niemiec twierdzi, że jest niewinny

Alexander Zverev twierdzi, że jest niewinny. Niemiec pozywa też media, które opublikowały wywiady z Olgą Szarypową. "Oskarżenia mojej byłej dziewczyny Olgi Szarypowej są bezzasadne. Dowiedziałem się o nich za pośrednictwem mediów. Jest mi bardzo przykro. Znaliśmy się od czasów, kiedy byliśmy dziećmi, mamy dużo wspólnych doświadczeń. Bardzo żałuję, że ona teraz wysuwa takie oskarżenia. To wszystko nieprawda. Byliśmy razem, ale to się skończyło dawno temu. Dlaczego Ola wysuwa teraz te oskarżenia? Nie wiem. Naprawdę mam nadzieję, że razem będziemy w stanie traktować się z szacunkiem i w rozsądny sposób" - napisał w swoim oświadczeniu Zverev. Władze ATP niedawno poinformowały jednak, że rozpoczęły oficjalne dochodzenie. „Te oskarżenia są tak poważne, że mamy obowiązek dokładnie zbadać sprawę. Mamy nadzieję, że nasze śledztwo pozwoli nam dojść do prawdy” – czytamy w oświadczeniu ATP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze