Serena Williams

Australian Open 2013 WYNIKI. Matkowski w półfinale miksta. Serena Williams sensacyjne wyeliminowana

2013-01-23 12:27

Sensacja w Australian Open. W ćwierćfinale turnieju Serena Williams - została wyeliminowana przez nastoletnią Sloane Stephens. Mecz rozstrzygnął się w trzech setach 6-3, 5-7, 4-6. Natomiast do półfinału gry mieszanej awansował Marcin Matkowski z czeską tenisistką Kvetą Peschke.

SPORTOWCY ZAMIESZANI W PORNOAFERĘ: Radosław Matusiak, Marcin Matkowski, kto jeszcze?

Serena Williams, która była jedną z faworytek turnieju bardzo nie mogła się pogodzić w wydarzeniami na korcie. W trzecim secie, po jednym z nieudanych zagrań, zniszczyła swoją rakietę, kilkakrotnie uderzając nią o kort.

Jej pogromczyni Sloane Stephens w meczu o finał zmierzy się z Wiktorią Azarenką.

Natomiast Matkowski i Peschke wygrali z Su-Wei Hsieh z Tajwanu i Rohanem Bopanną z Indii 6:2, 6:3.