Hubert Hurkacz KIEDY gra? TERMINARZ Plany startowe Hurkacz GDZIE gra

2020-02-14 15:58 CH
Hubert Hurkacz, ATP Cup
Autor: AP Hubert Hurkacz, ATP Cup

Hubert Hurkacz KIEDY gra? Plany startowe Hurkacza TERMINARZ KIEDY gra Hubert Hurkacz 2020 GDZIE gra Hurkacz? Hubert Hurkacz rozbudził apetyty świetnymi występami na początku sezonu, gdy znakomicie zaprezentował się w ATP Cup i turnieju ATP w Auckland. Efektem był awans na rekordowe, 28. miejsce w rankingu ATP, najwyższe w karierze tenisisty z Wrocławia. Fani Huberta Hurkacza czekają niecierpliwie na jego kolejne występy. KIEDY zagra Hubert Hurkacz? Jakie są jego plany startowe. TERMINARZ występów Huberta Hurkacza 2020 W jakich gra turniejach?

Hubert Hurkacz KIEDY gra TERMINARZ Jaki turniej? Plany startowe

Iga Świątek już pierwszym występem w 2020 roku sprawiła miłą niespodziankę, pokonując mocnych rywali w rozgrywanym w Australii międzynarodowym turnieju ATP Cup. Potem był obiecujący start wrocławianina w turnieju ATP w Auckland. A Australian Open Hurkacz nie zaprezentował się tak, jak to sobie wymarzył, odpadając już w II rundzie. W sumie jednak początek sezonu miał bardzo udany, czego efektem był awans na 28. miejsce w rankingu ATP. Tak wysoko Polak jeszcze nie był. Potem był występ w turnieju ATP w Rotterdamie. Polak miał tam pecha w losowaniu, bo już w I rundzie trafił na greckiego gwiazdora Stefanosa Tsitsipasa. Zaczął ten mecz świetnie, ale potem się pogubił, a faworyt wykorzystał to. Polak przegrał 7:6, 3:6, 1:6. Gdzie i kiedy zagra teraz Hubert Hurkacz? W jakim turnieju?

Hurkacz GDZIE gra? KIEDY gra Hurkacz TERMINARZ

Przed Hubertem Hurkaczem kolejne starty w turniejach rangi ATP. To ważny moment sezonu, bo właśnie wiosną zaczęła się eksplozja formy wrocławianina, który zaliczył serię świetnych występów w Dubaju, Indian Wells i Miami. Ograł wtedy mocnych rywali, a do tego zgarnął dużo punktów. Przed Hurkaczem zatem teraz obrona ubiegłorocznych zdobyczy.

Najbliższe plany startowe Huberta Hurkacza

ATP Marsylia - 17 lutego
ATP Dubaj - 24 lutego
Indian Wells - 12 marca
Miami - 25 marca

Najnowsze