Hubert Hurkacz

i

Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz zarobił na Wimbledonie fortunę! Opadły nam szczęki, a gra dalej o niebotyczną kasę!

2021-07-06 18:34

Hubert Hurkacz może pękać z dumy. Reprezentant Polski wyeliminował z turnieju notowanego wyżej Miedwiediewa i zagra w ćwierćfinale Wimbledonu z legendą dyscypliny - Rogerem Federerem. Polak za swoje starania w Londynie może liczyć na wielkie nagrody pieniężne, które potrafią onieśmielać. Zawodnik już teraz zarobił krocie, a pozostaje w grze o niebotyczną kasę! Nie da się ukryć, że konto bankowe tenisisty po zakończonych zawodach będzie naprawdę okazałe.

Hubert Hurkacz może być z siebie bardzo zadowolony. Mimo że Polak nie był faworytem starcia z Miedwiediewem, to pokonał Rosjanina i wszedł do ćwierćfinału Wimbledonu. Tam na gracza z Polski czekać będzie legenda dyscypliny, Roger Federer, który będzie wyjątkowo niewygodnym rywalem. Jeśli Hurkacz ogra kultowego Szwajcara, wtedy osiągnie nie tylko wielki sukces sportowy, ale także finansowy.

Żona Fabiana Drzyzgi ujawniła prawdę na temat męża. Nie życzy córce tego samego

Hubert Hurkacz zarobił w trakcie Wimbledonu niemałą fortunę. Wciąż gra o wielką kasę

Starcie między Polakiem a Rosjaninem pokazało, w jak dobrej formie znajduje się Hurkacz. Gracz z Wrocławia po emocjonującym starciu ograł swojego rywal 2:6, 7:6 (7:2), 3:6, 6:3, 6:3 i zameldował się w ćwierćfinale turnieju, gdzie czekać na niego będzie wielki Roger Federer. Mimo że Szwajcar ma już 39 lat, to jest w niezaprzeczalnie dobrej formie i powinien stanowić wyzwanie dla reprezentanta Polski. Oprócz sukcesu sportowego Hurkacz może na swoim koncie zapisać także sukces finansowy. Polak wzbogacił się o kwotę 300 tysięcy funtów, a najlepsze do wygrania jeszcze przed nim.

Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle WAŻNĄ wiadomość od fana. Reakcja piłkarza była błyskawiczna

Tomaszewski SZCZERZE o Podolskim: to porównanie jest jednoznaczne

Hubert Hurkacz walczy o wielką kasę. Zarobki w Wimbledonie powalają

Nie da się ukryć, że Hubert Hurkacz może być już spokojniejszy o stan swojego konta, ale jeśli uda mu się ograć Federera, stanie przed szansą na jeszcze większe wygrane. Tenisista z Wrocławia w przypadku awansu do półfinału imprezy wzbogaci się o kwotę 475 tysięcy funtów. Jeśli zajmie drugie miejsce, będzie bogatszy o 900 tysięcy. Dla wygranego całego Wimbledonu organizator imprezy przewidział kwotę 1,7 miliona funtów, a więc dziewięciu milionów złotych.

Tak internauci zareagowali na wygraną Huberta Hurkacza do półfinału Wimbledonu

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze